Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Normális, hogy a portás...

Normális, hogy a portás kamerán keresztül kifigyelte, hogy iszom a kávét?

Figyelt kérdés

Van egy kamera az ebédlőben, mert régen raktár volt, csak átalakítottuk étkezőnek, mert a miénket elfoglalták.. na mindegy, szóval ezért van ott kamera. Ma reggel a portás fiú hozott nekem kávét, nagyon meglepődtem és megköszöntem, erre mondja, hogy két cukorral és tejporral, reméli így szoktam. Mondom igen, honnan tudod? Azt mondja, kifigyelte a kamerán hogy iszom és kedveskedni akart nekem.

Nem furcsa ez? Vagy csak nekem bizarr? A tudat, hogy kamerán direkt figyel? Oké hogy unatkozik egész nap, mert más dolga nincs, de akkor is... Ti mit reagáltatok volna erre? Nem zavarna?


2020. jan. 14. 15:44
 1/7 anonim ***** válasza:
Kedves akart lenni, de elég creepyre sikerült. Nekem egyből a P2 című film ugrott be.
2020. jan. 14. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hát de csak véletlen láttam még hogyan iszod és gondoltam ez egy szép gesztus lesz... Ezek szerint neked nem így jött le.
2020. jan. 14. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Csak kedves akart lenni.

De ijesztő picit hogy téged figyelt a kamerán.

2020. jan. 14. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

kamerán direkt figyel?


A kamerák képe azért van a portára bekötve, hogy figyelje. Talán ha te jelensz meg az egyik képen gyorsan le kellene takarnia? Persze, hogy látja mi történik, ez is az egyik dolga.

2020. jan. 14. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hu, de bizarr. 😂
2020. jan. 14. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Hát én is megijednék. Ok, hogy van kamera, de amit lát rajta a portás elvileg nem is adhatná tovább személyiségi jogos sértése miatt hacsak nem valamilyen bűntényt kell felderíteni.

Ezek szerint unatkozik és nincs jobb dolga. Kedvesnek kedves, de számomra inkább visszataszító és ijesztő. Az embernek már a kávézás közben sem lehet nyugta. Én biztos elküldtem volna a fenébe, ne nézegessen.

2020. jan. 14. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

" nem is adhatná tovább személyiségi jogos sértése miatt"


Hiszen nem is adta tovább! Annak mondta el, akit látott, és törvény szerint a felvételen szereplő tudhatja, hogy mit láttak róla, így ez nem sért jogot.



"elküldtem volna a fenébe, ne nézegessen."


Munkaköri kötelessége, hogy néznie kell! Arról nem tehet, hogy nem csak néz, hanem lát is.

2020. jan. 14. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!