Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit csináljak, hogy becsukják...

Mit csináljak, hogy becsukják az ajtót maguk után a kollégák, és ne jöjjön be a fagyos hideg?

Figyelt kérdés

Mindenki nyitva hagyja az ajtót munkahelyen, és ömlik be a kinti mínusz fokos levegő.

A többieket nem zavarja, minden más iroda távolabb van az ajtótól, egy kanyaron túl, az én szobám viszont az ajtó mellett van, így én kapom bőven a hideget.

Már oldalanként 3 db lapot ragasztottam az ajtóra, amire kiírtam, hogy kérjük becsukni, nagy félkövér betűkkel, még át is színeztem neonszínű szövegkiemelővel, hogy biztosan feltűnjön, de így is tárva nyitva hagyják.

Szóltam is mindenkinek akivel találkoztam tél eleje óta, mindenki mondta, hogy "oké", de nem változott semmi.


Mit csinálhatnék, ha nem akarok megfagyni egész nap?


2020. jan. 16. 09:19
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
44%

Szólnék a többieknek, hogyha ezt csinálják, akkor beszélek a főnökkel. Ha nem változna semmi, beszélnék a főnökkel és közölném, hogyha ennyire tojnak rám és az egészségemre, akkor a következő ilyen estnél hazamegyek.

Amikor új melóhelyre kerültem, volt 1 ember, aki próbált pár dologgal szívatni. Először hagytam, mert új vagyok, oké, ez így megy. Amikor meguntam, rákiabáltam, hogyha még egyszer csinálja azt a dolgot, akkor hazamegyek, aztán csinálhatja az én munkám is. Azóta nem szívat és bír... :D

2020. jan. 16. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
59%
Megbeszélésen kérj szót és mondd ezt el. Indulatmentesen, kérésként. Remélem vannak havi megbeszélések.
2020. jan. 16. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:

Nincs velük közös megbeszélésünk, se közös feletessünk, esetleg főigazgatói szinten. Más-más részlegek dolgoznak itt.

Nem hinném, hogy a főigazgatót érdekli az ajtó hogyléte.

A saját főnökömnek már szóltam, de ő nem tud mit csinálni, csak ugyanazt, amit én: megkérni őket.

2020. jan. 16. 09:39
 4/26 anonim ***** válasza:
7%

Akkor tényleg menj haza. Ha munkaidő felében felállsz, közlöd a főnökkel, hogy holnap jössz, reméled addigra sikerül megoldani az ajtós ügyet, a főnök 10 perc múlva hirtelen megoldja a dolgot.

Állj már ki magadért. Felnőtt ember vagy, nem?

2020. jan. 16. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
De az én főnököm ezen mit tudna megoldani? Nincs köze ezekhez az emberekhez. :D
2020. jan. 16. 09:48
 6/26 anonim ***** válasza:
65%

Ezek hülyék. Szerintem ennél többet nem tudsz tenni.

Esetleg bemehetsz az ő irodájukba és kinyitsz minden ablakot, hogy ők is érezzék, milyen szar hidegben dolgozni :)

2020. jan. 16. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%
A főnőköd szereltessen fel egy olajfékes ajtócsukót és megszűnik a gond! Gondolom van az épűletnek gondnoka, karbantartója.
2020. jan. 16. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%
Ha technikailag kivitelezhető a kérdéses ajtón, akkor egy egyszerű hidraulikus ajtóbehúzót szereltetnék fel az ajtóra. Megmagyaráznám a főnöknek, hogy ezzel plusz fűtési költséget és sok betegszabadságot spórolhat a cég. Egy hét múlva már fent is lenne a behúzó..
2020. jan. 16. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
25%

#5: Odamegy, lekiabálja a fejüket és nem csinálják többet. Ennyi. Az emberek 99%-ánál ez itthon működik... :D

De, gondolom ez egy újabb olyan kérdés, ahol mindenre lesz kifogás.

2020. jan. 16. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:

#9

Még mindig nem értem, hogy mi hatása lenne, hogy egy "valaki" kiabál velük. Ismétlem, ő NEM az ő főnökük, csak egy "valaki" az ő szemszögükből.


Az ajtóbehúzó jó ötlet, már jeleztem, de ez állami intézmény, szóval 1-2 éven belül biztos nem lesz. Jelenleg 4 hónapja várunk egy vízforralóra, itt nem mennek túl gyorsan a dolgok. :D

2020. jan. 16. 09:59
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!