Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Kis csapatban dolgozó emberek!...

Kis csapatban dolgozó emberek! Erről mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Akik családias hangulatban dolgoznak (10-12 ember) esetünkben egy kis üzletben, és van két dolgozó (egy nős pasi és egy független nő) és elkezdik őket “összehozni”, direkt rásegíteni hogy összejöjjenek. Ez nem erkölcstelen dolog egy kicsit? Tudják, hogy a férfi házassága szar, de akkor is. Én is egy kollega vagyok, aki konkrétan rosszul érzem magam ettől, nem vagyok ebben partner és én vagyok kinézve. Pedig tök normális emberekkel dolgozom, intelligensek és empatikusak (legalábbis eddig a 3 év alatt így ismertem meg őket) erre most ez van. Vagy csak èn értem félre és poénkodnak ezzel az egésszel? Ilyeneket csinálnak hogy direkt egy műszakba teszik őket, hangoztatják hogy bejönnek egymásnak, mosolyognak ha ők kettesben vannak. Nekem ez durva.
2020. jan. 16. 11:50
 1/4 anonim ***** válasza:
74%

Igen ez durva. Manipulációnak nevezik. Lehet jó szándékú, de az ilyen necc, és később ez kellemetlen mindenkinek, ha nem úgy alakul. Arról nem is beszélve, hogy a pasi nős, szóval ezzel necces helyzetbe próbálják lökni a nőt is, mert mi van, ha jó kerítőnő módjára összehozzák őket, de az asszony élete végéig durván zaklatja, ha olyan?


Ha két független ember látszólagos ügyetlenségén próbálnának segíteni, mert tényleg egyértelmű az érzelmi kémia, nagyon cukik együtt és tényleg látszik rajtuk, hogy szeretik egymást, de nem tudnak lépni egymás felé, ezt megérteném, de így. Felelőtlenség, és kellemetlen helyzetté is válhat.


A pasinak kell tudnia mit kezd a rossz házasságával, de ilyesmiben segédkezni, max. a pasi válása után lenne ildomos. Nyugi ne érezd magad kirekesztettnek, én sem lennék ebben partner, mert nem fer. Mind a kettőnek van szabad akarata, és emberi jogokat sértene, ha valaki nem tisztelné a szabad akaratukat, mert szerinte kapcsolatba kéne nekik lenniük. És mi van ha csak jóbarátok, és a kollégák látnak ebbe többet?

2020. jan. 16. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
81%
Hányingerkeltő ez a fajta manipuláció. Én is kis csapatban dolgozom (6 fő), de ha ilyesmi előfordulna nem lenne gyomrom ilyen helyen maradni.
2020. jan. 16. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
75%

Nem dolgoznék ilyen debilekkel. Bocsánat a kifejezésért, de ez elég beteges dolognak tűnik nekem, már oviban cikinek gondoltam az ilyeneket, de felnőtt emberektől meg.... jesszus.

Nem lennék benne ilyesmiben. Ha a debilek kiközösítenek mert én nem vagyok debil, akkor csak nyertem.

Szerencsére nálunk nincs ilyen.

(6 fős csapatban dolgozok)

2020. jan. 16. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
81%
Volt olyan esetem, hogy én voltam, akit manipulálni akartak a kedves kollégák. Nekem boldog párkapcsolatom volt/van, de mivel jóban lettem (abszolút barátilag) egy kollégámmal egyből elkezdtek szervezkedni. Egy céges rendezvényen megpróbáltak leitatni minket, hogy hátha lesz valami, de persze nem történt semmi. Azóta már szerencsére nem dolgozok velük, de a kollégám, akit "nekem szántak" mai napig jó barátom, ahogy a párja is, akivel boldogok. Undorítónak tartom az ilyen minden lében kanál munkatársak.
2020. jan. 16. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!