Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha otthagyom a munkahelyet...

Ha otthagyom a munkahelyet van rá esély hogy fél év múlva visszavesznek?

Figyelt kérdés
Arra gondoltam hogy otthagynám a munkahelyem fél évre.Addig elmennék egy olyan helyre ahol sok lány,nő dolgozik hátha be tudnék csajozni.Már ki is néztem magamnak egy közeli hipermarketet,oda jelentkeznék árufeltöltőnek.Sok lány dolgozik ott és szokott lenni felvétel.Biztos ti is tudjátok hogy társkeresőn nehéz társat találni.Személyesen kell ismerkedni.Legnagyobb eséllyel munkahelyen lehet összejönni kollégával.Sok olyan fiút és lányt ismerek akik munkahelyen jöttek össze.Arra gondoltam egy fél évre odamennék dolgozni,Ha sikerülne becsajozni azért hagynám ott,Ha nem akkor meg azért.És visszajönnék a mostani munkahelyemre dolgozni.Itt is keresek annyit mint egy áruházban,és nyugisabb meló is ez.Csak egy probléma van.Hogy itt nem fogok tudni becsajozni.Tehát ha otthagyom a munkahelyet,lehet még visszaút?Vissza tudok még jönni szerintetek?Vagy inkább ne hagyjam itt a biztos munkahelyem Csak azért,hogy hátha máshol találok barátnőt?Jó munkahelyem van,biztos állásom de attól félek ha itt maradok magányos maradok.
2020. jan. 16. 19:03
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
69%
Kérdezd meg a főnököd!
2020. jan. 16. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
#1-es és ha én kilépek föl kell venniük valakit a helyemre.Én attól félek nem lesz visszaút pedig ez egy biztos munkahely számomra,biztos jövedelem.
2020. jan. 16. 19:10
 3/22 anonim ***** válasza:
81%
Az elcseszett prioritásaidhoz inkább nem szólok hozzá, de mi ez az agyament baromság, hogy munkahelyen akarsz csajozni?
2020. jan. 16. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
85%
Nálunk volt már ilyen példa, de ők nem ilyen szánalmas indokkal mentek el másik helyre egy időre.
2020. jan. 16. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
74%
Most két olyat is láttam, hogy pár hónap után a régi helyre vettek vissza valakit. De ezt nem lehet garantálni, pláne nem előre megbeszélni.
2020. jan. 16. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
#4-es nem mondanám el a főnökömnek hogy azért megyek el mert csajozni akarok.Azt mondanám magánéleti okok miatt mennék el fél évre.Ami végülis igaz is lenne.
2020. jan. 16. 19:20
 7/22 A kérdező kommentje:
#3-as szerinted nem a munkahelyen van a legnagyobb esélyünk párt találni?
2020. jan. 16. 19:22
 8/22 anonim ***** válasza:

"a munkahelyen van a legnagyobb esélyünk"


Nem. Sok ember tartja a "házi nyúlra nem lövünk" szabályt, mert igen kellemetlen tud lenni a többi kolléga reakciója, pláne esetleges szakítás után helyzet.

Persze előfordul, de messze nem garantált.


Sok munkahelyen egyébként elvből nem veszik vissza aki felmondott, mert nem bíznak meg benne, vagy ha vissza is veszik, ahhoz nagyon jó indok kell.

2020. jan. 16. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Attól függ hogyan mėsz el mikor ės ,miėrt...??!
2020. jan. 16. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
#8-as ha nekem van egy csinos kedves kolléganőm nehezen tudom betartani a szabályt.És ha én is szimpatikus vagyok a lánynak,szerintem őt sem fogja zavarni hogy kollégák vagyunk
2020. jan. 16. 19:32
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!