Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mennyire koszos és rendetlen...

Mennyire koszos és rendetlen egy gyorsétterem/kifőzde konyhája?

Figyelt kérdés

Akik esetleg dolgoztak ilyen helyen mint kisegitő azokhoz szól a kérdésem.


Valahol el kellene helyezkednem és sok kisegitő állás van viszont nem tudom hogy milyen ott a szitu.Nem vagyok szerintem kényszeres de eléggé szeretem a rendet és a tisztaságot.Van ott arra idő hogy normálisan feltakaritson az ember vagy nyomni kell mint az örült és aztán meg gázol az ember a koszban?Dolgoztam cukrászatban de ott volt heti egy napunk amikor csak takaritottunk és ott rend volt meg azért az mégis más mint egy kifőzde...gondolom.


2020. jan. 17. 10:12
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Helye válogatja. Ha jelentkezel valahová úgyis megmutatják a leendő munkahelyedet és meglátod. Még egy hálózaton belül is lehetnek nagy eltérések.
2020. jan. 17. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Minden konyhában tisztaságnak kell lennie. Ha mégis előfordul és kosz van akkor az ellenőröktől büntetést kap az étterem. Ha pörgés van nyilván erre nincs idő, ervégre az emberek enni mennek oda, ezért vagy ott. De nem gázoltok térdig a karjában, ahogy otthon se teszed ha főzöl. Ha nincs pörgés pesze lehet pultot takarítani. Záráskor pedig nagytakarítás van.
2020. jan. 17. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Úgy értem ha pörgés van nyilván nincs idő takarítani de az még nem azt jelenti hogy minden koszos lesz.
2020. jan. 17. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Gyorsétteremről tudok csak nyilatkozni. Általánosságban rend van, főleg, ha a bent lévő dolgozók is rendmániások (én az vagyok, nagyon frusztrál, ha kupi van). Persze minden nap vannak órák, a csúcsidő közepén, amikor képtelenség a rendre figyelni. De amint van rá lehetőség, elkezdenek takarítani, főleg estefelé, előzárásként. Merthogy záráskor minden nap szép tiszta kell, hogy legyen az étterem.
2020. jan. 17. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!