Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogyan lehetne ezt megoldani...

Hogyan lehetne ezt megoldani az önéletrajzban?

Figyelt kérdés
Szóval, éppen álláskeresőben vagyok, és önéletrajzot adok le álláshirdetésekre. Az önéletrajzban ugye fel kell tüntetni az előző munkahelyeket is. Az utolsó munkahelyemen elég sok évig dolgoztam, viszont van egy bibi, hogy a kolléganőkkel, illetve a főnökömmel (aki szintén nő, de már nyugdíjas) nem igazán volt jó a kapcsolatom. A munkámmal, én úgy gondolom semmi komolyabb probléma nem volt, de néhányszor megkeserítették az életemet. Mindez már a múlt, viszont gondolom, ha az önéletrajzba beleírom a munkahely nevét, rákérdezhetnek, érdeklődhetnek, hogy milyen munkaerő, kolléga voltam, és esetleg mondhatnak rólam, rosszindulatból is olyat, ami nem teljesen fedi a valóságot. Ezáltal, így bajban leszek munkahely keresés szempontjából, ha emiatt fel sem hívnak. Mit javasoltok, hogyan lehetne ezt kiküszöbölni?
2020. jan. 17. 12:39
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Hacsak nem valami hiperfontos nagyon felelős állásod lesz, ahol pl. emberéletekkel játszol, akkor nem hiszem, hogy ennyire komolyan veszik, szerintem a kutya nem fog érdeklődni az előző helyen.
2020. jan. 17. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem ha nem rendkívüli felmondással tettek ki és nem valami bizalmi állásról van szó akkor senki sem fog nyomozni utánad.
2020. jan. 17. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Soha egy munkahelyemen se hívták még fel az előzőt. szerintem nem is adnának ki random infókat, ha csak úgy odatelefonálgatnának a telefonkönyvből kinézett központi számra...
2020. jan. 17. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem fogják felhívni a volt munkahelyed, egyáltalán nem bevett szokás, nem kell ettől félned. Egyébként meg se tehetik, hogy felhívják, amíg nincs aláírt szerződésed.
2020. jan. 17. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!