Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Máshol is ilyenek a diákszövet...

Máshol is ilyenek a diákszövetkezetek?

Figyelt kérdés

Két diákszövetkezet is olyan a közvetlen környezetemben, hogy visszatart a munkától.Nincs sok lehetőség itt, de az az egy-két lehetősèg is akadályoztatva van, nem tudnak felvilágosítást adni, alig van munka de azt 2-t se tudjàk fejben tartani, pontosan miről van szó, vagy mi is a beosztás(ettől eltekintek)

vagy az odajutás, még rossz címre is elküldtek egy orvosi alkalmassági kapcsán.Ha végre túlestem a tortúrákon, minden tagságit, orvosit befizettem,elintéztem, kèpesek beközölni, hogy nem engednem dolgozni, ha nem ígérem meg, hogy x napot vállalok(szóban).Egyébként egy multi cégnek ami 0-24-ben nyitva van.A szerződésemben nincsenek ilyenek leírva, illetve úgy hirdetik az oldalukon, (meg ez a diákmunka lènyege is), hogy “rugalmas időbeosztás nappali tagozat mellett”.

19L



2020. jan. 17. 16:28
 1/2 anonim ***** válasza:
89%
Amíg diákmunkáztam én is tapasztaltam hasonlót. Sőt fiatalabb koromban a melódiákhoz mentem először "szerencsét próbálni" a nyáron. Kerek-perec közölték, hogy minden irodai/bolti/promóter diákmunka feltétele, hogy előtte elvállalok 2 hét címerezést, mert arra viszont nincs elég jelentkező. :D
2020. jan. 17. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Ne is mond. Ezeknél a diákszövetkezeteknél olyan kétszínű,flegma libák dolgoznak,hogy legszívesebben az ember pofán rúgná őket.
2020. jan. 17. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!