Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Agyban friss, testben mégis...

Agyban friss, testben mégis fáradt?

Figyelt kérdés

Gyárban minőségellenőr vagyok, 3 műszak van.

Az a helyzet,hogy sokszor azt érzem,hogy testileg fáradt vagyok,de agyilag nem.


Pl.; meló után este 18kor már alszok mert fáj mindenem és éjfél után felkelek mint aki kialudta magát és agyban friss


Lefekvés előtt szoktam olvasni,hogy lefárasszam magam,de nem hatásos,szóval ezeken kívül mit érdemes csinálni


Hogyan tudnám magam kipihenni testileg is azon kívül,hogy fekszek az ágyban mert tegnap kb ki se mozdultam,végig feküdtem a napot,mégis még mindig fáradt a testem.


Bocsi ha furán fogalmaztam meg


2020. jan. 19. 01:03
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:

Tudnék aludni mert érzem magamon, hogy fáradt vagyok,de ha becsukom a szemem azt érzem, hogy nem kell az alvás mert éber vagyok agyban kipihent


Tudom furcsa,nem tudom jobban leírni

2020. jan. 19. 01:17
 2/12 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy?


Am nagyon nem lehet mit tenni. Ilyen a gyári munka sajnos.

Esetleg munkahelyváltás?

2020. jan. 19. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
0%

Futas/tenisz/uszas//tanc a stressz levezetesere.


Etkezes: egeszseges etelek,semmi gabona.


6 ora alvas idealis.

2020. jan. 19. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy valami tápanyag, vitamin vagy valami ilyesmi hiányod van?
2020. jan. 19. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

24N


Nem szeretnék munkahelyet váltani mert eddig szari pénzért dolgoztam 110 ért

Most végre rendesen megfizetnek 250 nettoba


Meló után fáj mindenem főleg a talpam az egész napi álló munkától nem bírok én még futni


Vitamin dolgot még át gondolom lehet itt a baj

2020. jan. 19. 06:37
 6/12 Miss Endzsi ***** válasza:
Kb egy hónap és nem fog már annyira fájni a lábad, tegyél bele talpbetétet.
2020. jan. 19. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Szerintem ha teheted válts munkahelyet,ez a 3 műszak tönkre fog tenni,sosem értettem ki volt az a okos ember aki ezt ki találta, nem egészséges ez a 3 műszak, egy idő után tönkre fog tenni,ez a sok állás sem egészséges,most még fiatal vagy ezért ki bírod de ahogy öregszik az ember egyre nehezebb és rosszabb lesz.

Nem minden a pénz.

Tudom milyen ez a gyári 3 műszakos munka főleg hogy még túlúrázni is kellet,igaz fiatal vagyok de én be fejeztem,ugyan ezek voltak velem is.

Teljes ugyan így éltem, ha teheted tanulj valamit, ahol ülni és állni is lehet szerintem így a legjobb, addig is egy jó talpbetét csak segít de csodát ne várj tőle,ismerd meg az emberi test működését.

Az emberi testnek szüksége van a pihenésre főleg munka után,ezt igazából nem nagyon tudod megváltoztatni, ha például 1 műszakban járnál dolgozni akkor a szervezeted 1 hónap alatt körülbelül hozzá tudna szokni a dolgokhoz így egy időben feküdnél és kelnél is általában ami egészséges.

Előző munkahelyen ahol egy műszakra jártam ott is fáradt voltam de 1-2 órára le feküdtem aztán tudtam minden csinálni.

2020. jan. 19. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Azt írtad, nem tudnál még futni is. Ne gondold! A megfelelő mennyiségű sport nem veszi el az energiádat, hanem pont ellenkezőleg, megnöveli azt!
2020. jan. 19. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Azért nem tudnék futni mert az egész napos állásban fáj a lábam

A sarkamat konkrét cartidol gyulladásgátló krémmel kell kenjem,nem fogok én még meló után edzőterembe rohanni futni ha leszakad a talpam

2020. jan. 28. 15:06
 10/12 anonim ***** válasza:
Nem akarok negatív lenni de ezt ugye te is tudod hogy nagyon sokáig nem jó állni egészségtelen,esetleg ha olyan munkát tudnál keresni ahol tudsz ülni és állni az lenne a legjobb,de ha ülő munkát végeznél csak akkor munka után átt tudod magadat mozgatni és akkor semmi probléma,tudom milyen érzés az amit te érzel én is átéltem ezt.
2020. jan. 28. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!