Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mi baja lehet a kollégámnak?

Mi baja lehet a kollégámnak?

Figyelt kérdés
Egy ideje együtt dolgozunk, de az alapkommunikácion nem lendültünk túl, én nem is vagyok az a nagyon csacsogó fajta, nem is zavart eddig, de feltűnt pl, hogyha jön valaki új vagy vagy bárki, vele azonnal szoba elegyedik,elröhögcsél mintha 1000 éve ismernék egymást. Ha még csak én vagyok ott, meg sem szólal. De ha meg néha kialakul többünk között egy kis vita és valaki úgy szól hozzám, hogy karomkodik benne, vagy kicsit megemeli a hangját, rögtön rászól az illetőre, hogy normálisan beszéljen. Nem mintha nekem erre szükségem lenne, mert meg tudom magam védeni. Meg ami még idegesit, bármit mond, odamondja a végére a nevemet pl köszönöm kati, szia kati, ez kész van kati, stb. Tudom, hogy nekem beszél,nem kell fogyatékosként kezelni, tudom, hogy túlreagalom, de elkezdett az egész zavarni.

2020. jan. 19. 22:40
 1/3 anonim ***** válasza:
47%
Kérdezd meg tőle, Kati.
2020. jan. 19. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
47%
Erre csak ő tudja a választ, Kati
2020. jan. 19. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
44%
Kati a női Balázska?...
2020. jan. 19. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!