Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha a munkaügyi központon...

Ha a munkaügyi központon keresztül teszem le a személy és vagyonőr szakmát, akkor is olyan jó szakember leszek mintha fizetős képzésen raknàm le?

Figyelt kérdés
Azért ez egy komoly szakmunka. Nem mindegy hol végez az ember??

2020. jan. 20. 18:23
 1/8 anonim ***** válasza:

Szerintem fizetős képzéssel érdemes elvégezni a képzést, hogy majd minél bárgyúbb tekintettel tudj bambulni a tesco bejáratnál ülve a köldöködből a szöszt kipiszkálva miközben kibuggyan a herepata.


Bármelyik másik szakmunka lehet ennyire komoly. De gondolom trollkérdés

2020. jan. 20. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
10 IQ-val? Neked mindegy Obi.
2020. jan. 20. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem Obi (obeliszk) tért vissza, őt érdekli folyamatosan, periodikusan vissza-visszatérő módon e szakma meg a külföldremenetel meg minden de sose sikerül semmi - nem tudom miért.
2020. jan. 20. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A “vagyonőr szakma” egy oximoron, mint például a keserű méz.
2020. jan. 20. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
85%
2017 óta nyomja, de azóta sem lett vagyonőr. Mindig "mindjárt" indul a képzés, hol tavasszal, hol ősszel, de érdekes módon soha nem jut el egyikre sem, csak ide fut be a napi 2-5 kérdés. Mivel periodikusan ismétlődik ugyanaz a kérdéskör, vagy retardált a kérdező és nem fogja fel az életet, vagy egy jó kis troll.
2020. jan. 20. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Miért nem törlik a kérdéseit?

Érdekes, én feltettem egy tök normális kérdést, most először, nem 50-szerre és mégis törölve lett, pedig semmi sértő nem volt benne, ez meg napi szinten írja ki a vagyonőrös kérdéseit, mégse törlik.

2020. jan. 20. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
66%

Mert nem sértenek szabályt, ártatlan információkérő kérdések. Csak akkor látod hogy valami nem okés, ha összefüggéseiben nézed őket: állandóan ismétlődnek, mindig ugyanazt a témakört járják be, és a kérdező van annyira sunyi hogy csak privátban anyázik neked, amire a modok nem látnak rá.


Plusz a retardált faktor erősíti a kérdező saját bevallása (buta, tanulatlan, értetlen, nem képes felvenni a tanulási tempót, stb.), meg a kérdéseinek jellege is, azaz olyan mintha nem fogná fel a válaszokat, így addig kérdez amíg nem kap érthet választ. 8 általánosa van, meg egy OKJ szakmája (szám.gép szerelő/karbantartó) a híres munkaügyi központ által.


(a te kérdésed pedig sérthet szabályt, nem kell sértőnek lennie - 20 másik indokkal is törölhető egy kérdés, akkor is ha nincs benne provokáció vagy káromkodás)

2020. jan. 20. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
65%
Múltkor nekem megígérte privátban hogy "jajj tényleg csak most még utoljára" stb-stb és végig arról beszélt hogy mostan majdan felveszik hejehujahajj
2020. jan. 20. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!