Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Nagyon rossz a külföldi...

Nagyon rossz a külföldi munka, ha nem bírom a monotóniát?

Figyelt kérdés

Azon gondolkozom, hogy kimegyek külföldre dolgozni.

Majdnem minden pénzem elfogyott, szakadt, kopott ruhákban járok, melegvizem sincs, hulladék kaját eszek.

Segítségem nemigen van.

Tanultam valamit, amit nagyon szerettem, de buta is vagyok hozzá és olyan sokat kellene még tanulnom, ami elsősorban anyagilag nem fér bele.


Annyira fáj az élet, hogy legszívesebben egész nap csak sírnék. Vagy kiugranék az ablakon, de az a módszer kellemetlen és nem tudok biztos módszert.


Nehezen viselem a komfortzónából kilépést. Aspergeres vagyok. Magamnak való. Nagyjából középfokú angoltudásom van és annyi német, hogy magabiztosan mondom németül, hogy nem tudok németül.


3 év irodai tapasztalat, pár hulladék végzettség, minimális, semmire se használható programozói tudás.

Nagyonnagyon minimálisan csomagoltam, áruházban voltam eladó-tanácsadó és még minimálisan dolgoztam szalag mellett.


2020. jan. 20. 22:18
 1/2 anonim ***** válasza:

Nagyon jó is tud lenni a munka otthon s itt kint is.


Neked kell a jobbért tenni.


Ahogy olvasom valami legalja munkát bevállalnál talán 1000-2000euróért, monotonítást kérdezted, szóval valami gyári.


Ilyen állapotban meg fogsz bolondulni, jobban befásulnál.


Neked egy önismeret, öntudat kellene első sorban...


Amíg fejben ilyen vagy s negatív. Sokra nem mész.


Ha tisztában lennél önmagaddal igazán, akkor tudatosan alakítanád jobbá az életed s megmondom, hogy menne is, ha igazán akarnád.

Nem poénból mondják "fejben dől el minden".


Figyu, ha már külföldet akarsz:

Olyan helyet keress, ahol szállás,étkezés + kereseted kapod, ami megy zsebre.


Sok "szegényebb" élvezi a pénzt s elveri az helyett, hogy spórolna.

Eleinte okés: beruházod magad, alap igényeket megoldod, de utána csak gyűjts!


Van 2 ismim olaszban, egyik haza jött vállalkozásba kezdett (odakint munka mellett/közben magát kereste, mit szeretne, mivel akar foglalkozni, hogy ne kelljen ott robotolnia)

A másik srác... Nos... Elverte/veri mindig a fizuját, mai napig ott van és leéltebb feje van, mint volt.


Ha nagyon úgy érzed s csak KEZDETI lépésnek pár hónap vagy 1-2évig szeretnéd, azt mondom rendben.


De ne felejts tervezni, jövőképet kialakítani.


Mi párommal kijöttünk, de még otthon magyarban webshop-t indítottam, ő pedig játékfejlesztő - egyikünk se volt helyhez kötve idővel.



Sok sikert és ne hagyd magad elveszni!

Szedd össze a gondolataid, mikhez értesz s mit tudsz kihozni magadból.

Merj álmodni picit.

2020. jan. 21. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Éltem már át hasonlót és ezeket az érzéseket is ismerem.

De nem érdemes belemenni olyanba, amit utálnál, mert úgyis otthagyod. Ebben a lelki állapotban nem biztos, hogy a külföld jó terv. Először jobban szét kellene nézned, több állás típust is megnézned, mellékállást vállalnod, akár sofőr, vagy portás munkát.

2020. jan. 21. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!