Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha állásinterjún voltam, mert...

Girlll3 kérdése:

Ha állásinterjún voltam, mert ismerős beajánlott és azt mondták, hogy gondoljam meg kell-e a munka, akkor az mit jelent?

Figyelt kérdés
Úgy értem, nem lerázásból kérdezték ezt, ugye? Adtak egy pár nap gondolkodási időt. Amúgy érdekes volt az egész, mert nem kérdeztek semmit se.

2020. jan. 22. 21:34
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem valahogy rossz előérzetem van. Ha jól látom a nevedből, egy még valószínűleg fiatal nő vagy. Szerintem hagyd a fenébe. De komolyan.
2020. jan. 22. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

"gondoljam meg kell-e a munka, akkor az mit jelent?"


Azt jelenti, hogy gondold meg, kell-e a munka.

2020. jan. 22. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
1-es annyira nem vagyok fiatal, már nem most regisztráltam.
2020. jan. 22. 21:37
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem lerázáskor inkább "a majd értesitjük" duma a megszokottabb.
2020. jan. 22. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Az igaz. Itt most nekem kell majd jelentkeznem.
2020. jan. 22. 21:40
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Csak szerintem ne húzd sokáig.Férjemnek volt egy ilyen hogy kapott gondolkodási időt pár napot,aztán mire jelentkezett már találtak mást.Gondolom az hamarabb meggondolta....
2020. jan. 22. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

#3:

Az mindegy, egy normális állásinterjú nem így szokott lezajlani. Nem kérdeznek semmit, csak odavakkantják, hogy "gondold meg kell-e a meló, x napot kapsz rá", ez enyhén gyanús.

2020. jan. 22. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nem, azért kérdezték, hogy van-e valami kérdésem, meg megmutatták, hogy milyen programban dolgoznak. Illetve elmondták, hogy határozott idejű a munka, mennyi fizura lehet számítani. Kb ennyi.
2020. jan. 22. 21:57
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha tudod, milyen tevékenységet kellene végezned, gondold át, hogy képes lennél-e rá, a vele járó stresszt bírnád-e? Ha igen, akkor mondj rá igent, ha nem akkor nemet.
2020. jan. 23. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nekem is mondták, pár nappal később írtam egy emailt nekik, hogy átgondoltam és érdekel, felvettek, azóta is ott dolgozok, minden szuper.

Nem akarnak olyat a csapatba, akit nem érdekel igazán. Semmi fura nincs ebben.

2020. jan. 23. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!