Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért ilyen szemetek az...

Miért ilyen szemetek az emberek, hogy fogadásokat kötnek rám?

Figyelt kérdés
Sajnos vannak házassági gondjaim, mely miatt többször egyik vagy másik kolléga karjai között kerestem vigaszt. Most visszajutott hozzám, hogy a hátam mögött már arról beszélnek, hogy legközelebb vajon kivel fogok lefeküdni, és még fogadásokat is kötöttek rám. Hogy lehetnek emberek ennyire szemetek? Már a felmondás is az eszembe jutott.
2020. jan. 25. 08:48
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
67%
Az emberek mindig mindent jobban tudnak, jobban èrtesültebbek, még akkor is ha ennek fele se igaz. Mindenki az gondol, amit akar.
2020. jan. 25. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
93%

Öszintén szólva, ha a kollégákkal egymás után lefekszel, akkor miért csodálkozol, ha k_vának néznek, és lenéznek????

Ha normálisan viselkednél, akkor nem lenne ilyen.

A hibát elsösorban magadban kellene kereni, nem másokban.

Mellesleg hiába mondasz fel, ha az új helyen is mindenkibel dugni fogsz, ott se vesznek jobban emberszámba.

2020. jan. 25. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
68%

Ha jól értem, épp széthullóban a házasságod, és ennek ellenére csalod az asszonyt fűvel-fával?

Már nem azért, de én megvetnélek, ha ez tényleg igaz lenne. szóval a fogadások (habár undorító tárgyuak) sem elítélendőbbek mint te.

2020. jan. 25. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 qkker1 ***** válasza:
98%

"Ha jól értem, épp széthullóban a házasságod, és ennek ellenére csalod az asszonyt fűvel-fával?"


Stílusából ítélve, ez inkább a "nő"!

2020. jan. 25. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Azért ezt te magadnak csináltad, már ne is haragudj.
2020. jan. 25. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Aki k/rvának áll, ne csodálkozzon ha megb/sszák…


Egy társaságon belül adnak kézről kézre, mégis mire számítottál?

2020. jan. 25. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
95%
Még te vagy felháborodva, ha nem tűrik kussban a mindenfajta erkölcsöt nélkülöző életed, amit a munkahelyen is élsz?! Nézz már magadba, és tedd rendbe az életed.
2020. jan. 25. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Ezek szerelmek voltak, nem fekszem le akárkivel. De még ha úgy is lenne, kinek mi köze lenne hozzá?
2020. jan. 25. 11:48
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

😂😂 Szerelmek ja.

Inkább válj el becsülettel, mert a házassági gondokat nem így szokás megoldani.

2020. jan. 25. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Biztos, hogy a srácok részéről is szerelem volt, legalább arra a félórára?
2020. jan. 25. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!