Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha egy főnök még kezdő, akkor...

Ha egy főnök még kezdő, akkor látszik rajta? Ezt mondták rám

Figyelt kérdés

Ìgy viselkedek a munkahelyen:

-szeretek szörfözni a neten

-ha a környezetem mond véleményt bármivel kapcsolatban, akkor készpénznek veszem

-ha negatìvan ìtélnek meg egy alkalmazottamat, magamban hosszasan mérlegelek, hogy mondjak-e valamit

-inkább a szellemi munkát részesìtem előnyben


2020. jan. 25. 15:08
 1/4 anonim ***** válasza:
80%
Hah? Szörfözől a neten, munkaügyben legalább? Ha vezető vagy, járj körbe, hogy kinek mi a feladata, van-e határidős munkája, kell-e segítség? Ha igen, segíts neki vagy keresd meg a megfelelő kontaktot.
2020. jan. 25. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
73%
Hát egy ilyen főnök nem fogja kivívni a tiszteletet, ezáltal a munkásai sem sok figyelmet fognak fordítani a tényleges munkára, ebből így hamar csőd lehet. Nem tudom,hogy mik egy vezető feladatai vagy mi a probléma? A te érdekedben sürgősen változtatnék ezen.
2020. jan. 25. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
58%
Balázska, nem leszel soha vezető, ne erőlködj
2020. jan. 25. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
52%
Egy igazi vezető a tengeren szörfözik.
2020. jan. 30. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!