Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Nem találok munkát, mihez...

GyakoriKiwi kérdése:

Nem találok munkát, mihez kezdjek, feladjam?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Lehet hosszú leszek. Szeptembertől újra fogok majd suliba menni, mert idei évet elcsesztem kicsit, de addig is munkát kell keresnem, de egyszerűen ne vesznek fel. Szakmámban nem tudok elhelyezkedni, mert nem ér az semmit kb.Árufeltöltésben volt kevéske tapasztalatom de nagyon meguntam és megutáltam ezt a munkát. Ráadásul iszonyatosan félek dolgozni, főleg az első napoktól. Elrontok valamit és leszólnak érte, vagy ha nem értem mit kell csinálnom és hülyének néznének miatta. Viszont tényleg kéne találnom valamit, mert egy darabig tudta itthon lenni, de most már kéne valamit csinálnom. Igaz őszig is de lenne kis pénzem sulira legalább. Mihez kezdjek, ha nem találok munkát, suli az biztos szóval az le lett rendezve csak addig kéne valami.

2020. jan. 28. 01:20
 1/5 anonim ***** válasza:
5%
Nem munkát kell keresned, hanem munkahelyet.
2020. jan. 28. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Suli után is kelleni fog egy munkahely, jobb ha már most hozzászoksz a gondolathoz. Egyébként meg ne érdekeljen hogy mit gondolnak mások, mindenki bénázik az elején.
2020. jan. 28. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Diákmelo. Keresd fel.

Vagy palyazz mindenhova. Peksegbe fornettisbe minden abc be gyàrba stb. A nagy szamok törvenye szerint ugy is felvesznek

2020. jan. 28. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Áruházak, kisebb boltok, pékségek, gyorséttermek, dohányboltok... Valamelyikbe csak felvesznek.
2020. jan. 28. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ne féljél! Ha valamit nem értesz, mondd,hogy ne haragudj, hogy is mondtad, hogyan kell ezt v. azt megcsinálni? - Miért nem találsz munkát a szakmádban? Vagy most fogsz szakmát tanulni? Olyat válassz, ami érdekel. - Egyébként még a takarítást sem kell szégyellni, én a múltkor egy kifejezetten szimpatikus, középkorú nőt láttam a Blahán utcát seperni. Rendesen is végezte a munkáját! Nem úgy, hogy elsétált a szemét mellett. Akár ilyen munkát is elvállalhatsz átmenetileg.
2020. jan. 29. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!