Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Milyen munkahelyre menjek...

Milyen munkahelyre menjek dolgozni szerintetek?

Figyelt kérdés

Érettségim van, illetve féléves gépkezelő és lassan 1 éves eladó-pénztáros munkakörben tapasztalatom.

De a boltot nem szeretem. Nekem több időre van szükségem, vagyis szabad hétvégékre, illetve délutánokra.

De Nógrád megyében nem tudom hol találok ilyet. Min. 200 ezer pedig jó lenne ha megmaradna, mint fizetés. Nem sok, szinte semmi.

Mert több időt szeretnék a barátnőmmel tölteni, illetve többet edzeni járni, csak legtöbbször a munkahely nem engedi a délutános beosztás végett. :/



2020. jan. 28. 11:37
 1/2 anonim ***** válasza:
Valami tanfolyam nem jöhet szóba? Biztos van szakma amit szeretnél végezni és hivatásként nagyon jó lenne.
2020. jan. 28. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Elmehetsz bármelyik gyárba operátornak. Minden második héten az összes délutánod szabad...
2020. jan. 28. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!