Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Más is tapasztalt már ilyet?

Más is tapasztalt már ilyet?

Figyelt kérdés

Ha jelentkezett mondjuk egy gyári munkára, pár nap múlva fel is hívja az illetékes gyár, vagy munkahely, még semmi biztosat nem mondott, csak hogy aktuális e még a munka és és mondja hogy igen aktuális (bár még más helyről is vár visszajelzést), de azért adja meg az adatait.

Lakcím

Születési hely idő

Anyja neve taj, adó, szemig szám stb.

Miért kellett nekik ha még az sem biztos náluk fognak dolgozni??


2020. jan. 28. 12:57
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet hogy utánadnéznek kicsit? Ezek alapadatok szükségesek a munkához de lehet megnézik hogy vagy e büntetve
2020. jan. 28. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Ebben lehet van valami.

De még sosem tapasztaltam ilyet.

De azt kérte a hölgy, a héten még hív, hogy mondjak biztosat, hogy oda szeretnék - e menni hozzájuk, de hallottam a hangján, nem igazán örült neki, hogy máshonnan is várok jelzést.

Azt hittem, egyből fel is akar venni, mert az előző helyemen (bolt (is így működött, hogy a próbanapom előtt elkérz mindent, mondván, hogy be tudjon jelenteni.

2020. jan. 28. 13:19
 3/7 anonim ***** válasza:

Gondolom nem interjúra hívtak volna be, hanem egyből be is léptettek volna.

Mondjuk az elég alja hely lehet, ahol első telefonhívás már elég ahhoz hogy felvegyenek valakit.

2020. jan. 28. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ez egy gyár, ha nem lopsz, van valami alap iskolai végzettséged akkor oké vagy, ilyen munkára nehéz mostanában embert találni.
2020. jan. 28. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Bevallom, a szakmámban szeretnék leginkább elhelyezkedni, csak eddig elég sok felesleges kört futottam benne, ezért próbáltam meg ezt is.

Sok rosszat, de jót is hallottam róla, amikor jelentkeztem a nem is tudtam, hogy ez az a cég, de mikor már kérte az adataim kicsit furcsa volt.. Azt mondta, ezzel még semmi kötelezettségem nincs.

De ha érdekel, akkor még be kell majd menni hozzájuk.

Erősen gondolkodom rajta.

2020. jan. 28. 13:25
 6/7 A kérdező kommentje:

Igen, gyár, méghozzá elég nagy, meg ismert is, csak a hirdetésben nem írták le konkrétan a nevét.

Van végzettségem igen, büntetve soha nem voltam.

2020. jan. 28. 13:29
 7/7 A kérdező kommentje:

Mármint azon, hogy elvállaljam-e.

Ha annyira rossz, meg el tudok jönni.

Köszönöm szépen a válaszokat, akinek van tapasztalata, írhat még.

Sok munkahelyem nem volt még, de ilyen adategyeztetéses csak 1x volt, mint írtam, hogy a próbanapom előtt kérte a főnök az adataim, mert arra az egy napra is be kell ugye jelenteni, de ő utána fel is vetz

vett.

Gondolom ide is felvenne, csak utána gondoltam, meg akarja e nézni, dolgozom e, kapok e valami járadékot, stb??

2020. jan. 28. 13:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!