Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Kiszolgálók! Tudtok példát...

Kiszolgálók! Tudtok példát mondani nagyon tuskó vásárlóra aki veletek viselkedett ily módon?

Figyelt kérdés
Általában a vásárlók írnak a panaszkönyvbe, vagy akár itt is, hogy milyen udvariatlan volt a kiszolgálás. Most a másik oldalt (eladók, pénztárosok, vevőszolgálatosok) kérdezném, hogy volt-e olyan történetük, mikor nagyon bunkó módon viselkedett valamelyik vásárló?
2020. jan. 31. 16:13
 1/3 anonim ***** válasza:

Hát, az már megszokott, hogy sokan nem köszönnek, csak betrappol, mint a birka.

Engem az idegesít fel, mikor valami félig meddig szakmabeli nekiáll okoskodni (virágüzlet).

2020. jan. 31. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Rengeteg volt, de a legtöbbre szerencsére már nem emlékszem, csak arra, hogy felb..szott.

A legutolsó viszont 2 napos sztori. Gyorsétteremben dolgozom, vendégtereztem, az ajtóüvegeket pucoltam kívülről, az utcáról. Az egymásmellett lévő ajtók közül az egyik előtt térdeltem, amikor emberünk konkrétan majdnem fellökött, amikor bebaszta azt az ajtót, amelyiket épp csináltam, és berontott mellettem ahelyett, hogy a másikat használta volna... Ott csak néztem, hogy wtf, ez most tényleg ennyire bunkó volt? Aztán bementem, majdnem rögtön utána, mert végeztem, ő meg addig megpróbált bejutni a wc-re, de nem sikerült neki, úgyhogy odajött hozzám, és mindenféle köszönés, vagy bármi nélkül kérdezte, hogy mi a kód. Mondtam, hogy a blokkon van rajta. Erre a pofámba hazudott, hogy most dobta ki... Mondom, most jöttél be, ember. Aztán megint majdnem szó szerint fellökött, amikor rájött, hogy velem nem megy sokra, ezért levállalt, amíg kikerült...

Az ilyen bunkó tapló parasztokat ki nem állhatom, és el nem tudom képzelni, hogy hogy lehet valaki ennyire gyökér... De úgy komolyan, az ilyet nem nevelte meg az anyja?

Eszembejutott mégegy, ezek is bunkók voltak, bár ez annyira nem idegesített hosszútávon, hamar túlléptem rajta. Az is egy vendégteres sztori volt, amikor letöröltem az asztalokat, és egy 6 fős cigánytársaság elkezdett magyarázni mindenfélét, hogy mehetnék hozzájuk is takarítani, meg ilyenek...

Szerencsére 90%-ban konyhán vagyok, így az idiótákkal leginkább csak vendégtérben futok össze, de szoktam hallani, hogy hogy beszélnek a kasszásokkal...

2020. febr. 1. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Már nem dolgozom ilyen helyen :)

A kedvenceim: fütyül a sor végéről,nem figyelek,fütyül. Aztán mikor odaszólok, hogy nem vagyok kutya, akkor még neki áll feljebb


Kiabál át a másik sorból teli torokból: hoool vaan a riizsaaa??


Megáll mellettem: Hol a cukor? (én csinálom a dolgom rá se nézek)Hol a cukoooor?????? Ránézek: Jaaa, hozzám beszél??? Jó napot kívánok! 10-ből 9 nem értette, hogy esetleg köszönni kéne és normálisan megszólítani


Számolok kb fél órája,képeslapot. Kb 487-nél tartok, odajön a figura, hogy neki segítség kell. Felemeltem a kezem, hogy egy pillanat (kb 20-30db volt hátra) ő elment. Majd befejeztem, odamegyek hozzá, hogy miben segíthetek. Hát neki most már semmiben, mert ekkora tahó bunkót, hogy én hogy képzelem hogy őt csak úgy leintem. Mondom elnézést nem leintettem, csak számolásban voltam és nem szerettem volna elölről kezdeni. Őt az nem érdekli, bunkó vagyok és kész



Amúgy rengeteg ilyen van napi szinten. Tudom, hogy vannak bunkó eladók is, de a többség szerintem nem ez. Csak fel kéne fogni, hogy aki ott dolgozik az is ember, nem a vevő rángatta ki a s@@@ből..Hál istennek én évek óta abbahagytam ezt a fajta munkát :)

2020. febr. 1. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!