Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Külföldi munka angol és német...

Külföldi munka angol és német nyelvtudással, ahova vihetem az állataimat?

Figyelt kérdés

Üdv!

Nincs szakmám, csak munkatapasztalatom, angol és német nyelvtudásom. Van egy idős(13 éves), egy fiatal(1 éves) kutyám, két cicám(2 és 1 évesek) és 2 tengerimalacom(fél évesek).

Olyan munkahelyet keresek, ahol találok olyan szállást, ahova őket vihetem, mert csak én vagyok nekik. Létezik ilyen?

Előre is köszönöm.

20/N


2020. febr. 1. 15:39
 1/8 anonim ***** válasza:
78%
Kizárólag farmokban gondolkodj! Tehénfejéssel, hogy álsz? Dániába nagyon keresik a tehénfejőket.
2020. febr. 1. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Hülyeséget beszélek 😂, az nagy üzemi gazdaság, a farm nem lesz jó. Inkább belföldi kis tanyákban gondolkodj, oda viheted az állataidat is!
2020. febr. 1. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Tessék, ez jó lesz neked:

[link]

2020. febr. 1. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Bocs, az előző nem ad szállást, inkább legyen ez:

[link]

2020. febr. 1. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Tudok olyat, aki külföldön dolgozik farmon, de 40en vannak egy szobában elvileg.
2020. febr. 1. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Azért szeretnék külföldre menni, hogy egy kicsit összeszedjem magam, itthon tudjak lakást venni, mert jelenleg albérletből albérletbe ugrálunk, mindannyiunkat megvisel. Éppen ez a gond, hogy többnyire sehol nem díjazzák az állatokat, de nem tudom hová tenni őket.

Csak 1-2 év is elég lenne kint. Csak tudjunk végre saját lakásban élni, biztos pont meg minden. Itthon albérlet mellett nem tudok gyűjtögetni az a baj.

2020. febr. 1. 16:46
 7/8 anonim ***** válasza:
kérdező én írtam neked pm
2020. febr. 1. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
71%
Gyereket se lehet vinni szállásos munkákra, nem csak állatot, elhajtanak. Az egyetlen kivétel a tanya. Irány egy tanya!
2020. febr. 1. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!