Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit tennél a helyemben?...

Mit tennél a helyemben? Gyakorlati hely vs munkahely?

Figyelt kérdés
Az van, hogy dolgozom mellette pedig gyakorlatra is jarok egy helyre. A mai nap felhivott az akihez jarok gyakorlatra, hogy be tudnék e menni egy orával korábban. Monstam beki hogy ne haragudjon de nem tudok mivel pobt addig dolgozom és igy is rohanva érek oda.. erre megsértödve tette le a telefont és most én érzem magam bünösnek. De meg igy is örülök, hohy meg tudtam beszélni a munkahelyemen, hogy el tudjak menni gyakorlatra. Ö is tudja, hogy en munka mellett gyakorlatozom nála. Attol félwk hogy ma majd a fejemhez vágja ezt, hogy ö segit nekem azzal, hogy ingyen ott lehetek én meg nem tudom megoldani ezt az egy napot. Te mit mondanál a helyemben?

2020. febr. 3. 10:00
 1/3 anonim ***** válasza:

Nincs lehetőséged a kötelező gyakorlati időn felül dolgozni a gyakorlati helyeden? Nincs lehetőséged a munkahelyeden tölteni a gyakorlatot?

Nem igazán látom értelmét ennek a kétlaki dolognak.

2020. febr. 3. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Eladóként dolgozom és az egészségügyben gyakorlatozom. Tehát azért dolgozom, hogy tudjam fizetni a tandijat. Csak hyakorlat meg ugye van.
2020. febr. 3. 11:15
 3/3 anonim ***** válasza:

Ne izgasd magad. Nem tudsz menni és kész.

Egyébként se biztos, hogy megsértődött rád. Lehet, hogy csak célorientált módon gondolkodott: te nem tudsz menni, tehát nincs értelme tovább beszélnie veled. Inkább fölhív egy másik embert, hátha az ráér. Lehet, hogy az idő is sürgette, ill. idegesítette, hogyan oldódik meg ez a helyzet.

Munkahelyen természetes az ilyesmi: nem haragszunk egymásra, csak meg kell oldani a problémát a lehető leggyorsabban.

2020. febr. 3. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!