Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » A munkahelyemen a rokonom...

A munkahelyemen a rokonom munkatársam már egy éve ocsárol engem és családom?

Figyelt kérdés
Volt olyan hogy le ostobázott utána meg a munkatársaim elött úgy adta elő,hogy én ostobáztam le.A feleségem is ott dolgozik mindegyikönket mocskol ráadásul jogtalanul mert nincs igaza sőt igazából én jelenthettem volna fel vagyon visszatartás és kiskorúak megkárosítása miatt,feleségemet életveszélyesen kétszer megfenyegették.Mivel annó ő segített nekünk nem jelentettem fel.De már 1éve még mindig minket mocskol a HR nem akar állást foglalni azt mondják ne foglalkozzunk vele.Cégnél van ügyvéd érdemes lenne vele beszélni feljelenteni nem akarom mivel vér nem folyt nem kapna semmit viszont a munkahelyről kirakatnám v.sorra berakatnám az jobb lenne pénz neki is kell.Érdemes a céges ügyvédel beszélni?

2020. febr. 3. 13:41
 1/1 anonim ***** válasza:
Te tudod, hogy megvan-e egy éve.
2020. febr. 11. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!