Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit mondjak miért hagytam ott...

Mit mondjak miért hagytam ott az előző munkahelyem? Nem mondhatom, hogy a főnököm kicsinált.

Figyelt kérdés

A főnököm már akkor utált mikor odakerültem, akkor még csak kollégák voltunk, akkoriban elviselt. Aztán kinevezték, és "adj hatalmat valaki kezébe, megtudod milyen valójában". Na én meg is tudtam, minden munkámba belekötött, a teljes 20 fős iroda előtt megalázott, közbe nyomta rám a munkákat, olyanokat is amit addig nem csináltam, oldjam meg, mondván.

Szóval ezért jöttem el.

Olvasgattam olyan tanácsokat itt, tudom nem én vagyok aki először kérdezi, hogy kihívásokat keresek, felelősségteljes munkakört estébé.

Eddig mindig tudtam mit mondani az interjúkon (december óta keresek állást), multinál voltam és kisebb céghez szeretnék kerülni, családiasabb hangulatot keresek, új folyamatokat, új területeket szeretnék megismerni bla bla bla.

De most olyan multicégtől kerestek meg mint az előző, szinte csak átülnék egyik székből a másikba.


2020. febr. 4. 14:44
 1/6 anonim ***** válasza:
77%

"Voltak nézeteltéréseink a főnökömmel, akivel együtt kezdtük, kinevezték és megváltozott. Nem lehetett neki megfelelni."


Átfogalmazhatod puccosabbra és slussz-passz. Az rosszabb, ha hazugsággal kezdesz szerintem.

2020. febr. 4. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Személyi ellentétek.
2020. febr. 4. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szeretném más területen kipróbálni magamat.
2020. febr. 4. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 TappancsMancs ***** válasza:
Diszkréten fogalmazd meg, hogy ne kritikának hangozzon, legyél simán tárgyilagos és rövid. Ne ecseteld csámcsogva a részleteit. Röviden egyszerűen. Érteni fogja egy normális HR-es, mert nem hülye, tudja, hogy vannak "furcsa" főnökök.
2020. febr. 4. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ugyan ez a helyzet. Mi is majdnem együtt kezdtük, ő hatalmat kapott a kezébe. Ami eddig tökéletes volt, most azért is fél napon keresztül szid és hajtogatja a nemtetszését.

Előttem írták, adj hatalmas valaki kezébe és felfedi valóját. Én is épp a felmondásomon gondolkodom, csak félek, hogy nem találok azonnal másik munkahelyet. Na meg ilyen jót. Igen, a lelki terror, gyomorgörccsel bejárni tényleg pokoli, de viszont a fizetés, szabadnap minden korrekt.

2020. febr. 4. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ugyanaz a helyzetünk kedves utolsó. Én felmondtam, mert nekem ráment az egészségem. Legjobban fizető cég volt a városban, de nekem ennyit nem ért meg.
2020. febr. 5. 09:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!