Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Első munkahelyi szorongás,...

AranyRózsásHóvirág kérdése:

Első munkahelyi szorongás, félelem ellen megoldás?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Ma kaptam munka ajánlatot egy gyárban. Nagyon megörültem neki, mert közel lenne, elég jó a fizetés, és gyári tapasztalatom is már van. De ugye első munkahely és kicsit félek az új helytől, új kollégáktól és úgy magától az új munkás élettől. Mivel csökkenthetem ezt a félelmet, izgulást? A héten lesz gyárlátogatás. Még nem voltam igazi gyári melóban csak szakmám van ott. Aki gyárban dolgozik, dolgozott annak milyen volt az első nap? Miket kellett csinálni? Hogyan viselkedjek? Eléggé csendes és félénk vagyok, de tudok rajta uralkodni. Nem tudom, hogy rajtam kívül vesznek e fel másokat vagy én leszek ott egyedül a látogatáson, de nagyon megörültem ennek a munkának. Tudom nem egy álommunka de lesz hová mennem és szeretnék is dolgozni, pénzt kapni. Első hét mennyire lesz kemény? Igaz a nő azt mondta, könnyű fizikai de ez ugye nem biztos. Nagyon izgulok emberek.:D.22l

2020. febr. 4. 14:55
 1/4 anonim ***** válasza:

Az első nap, de még az első hét is (ha több munkafolyamatra is kerülhetsz) abból fog állni, hogy betanulsz, szóval ezen időszakban, ha bakizol vagy nem úgy teljesítesz az természetes.


Ha azt mondják, hogy könnyű fizikai munka, akkor az az. És ezalatt nem azt kell érteni, hogy könnyű csinálni vagy bármi, hanem nem mozgatsz meg 10-20-30 kilókat egésznap. (Csak a félreértések elkerülése miatt írtam ezt le)


Azzal csökkentheted, ha nem támasztasz magad felé irreleváns elvárásokat, illetve a pozitív részeit nézed, nem agyalsz folyton a lehetséges rossz velejáróin.

2020. febr. 4. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem ilyenkor az működik, hogy beletörődöm, hogy elsőre semmi nem lesz tökéletes, aztán majd belejövök. Az eleje akkor is nehezebb, ha már 40 munkahelyed volt, mert az új dolgokat meg kell tanulni, meg kell szokni.
2020. febr. 4. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
érdekel
2020. febr. 4. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
na milyen volt??
2020. febr. 5. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!