Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit tennétek/Mit tegyek: A,...

Mit tennétek/Mit tegyek: A, szenvedjek/szenvedjünk inkább tovább? ; B, menjek vissza az eredeti helyre? ; C, váljak munkanélkülivé, és keressek más lehetőséget? ; D, képezzem magamat valamilyen vonalon?

Figyelt kérdés

Életem harmadik legrosszabb döntését hoztam. Elfogadtam egy állást, amiben már az első napokban kiderült számomra, hogy nagyon nem nekem való.

Azt tervezem, hogy megmondom, hogy ezt a hónapot végigviszem, aztán vége. Csak totál gáznak érzem, de inkább így, minthogy vinném tovább egy olyat, ami nem az én világom, és nem vagyunk egymásnak se jó.

Azonban nem tudom a "Hogyan tovább?"-ot. Ahonnan eljöttem, oda visszavárnak, ha nem jönne össze, de én már azt nem akarom. Egy másik vonalon lenne egy vállalkozásban részmunka, de a vállalkozás beindítása hónapok óta csak ígérgetés tárgya.



2020. febr. 4. 17:47
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Hát, menjél vissza ideiglenesen, és kivárod, amíg beindul az a vállalkozás vagy bármi más nem kerül utadba. Elég magától értetődő megoldás!
2020. febr. 4. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
67%

Ha várnak vissza és szeretted akkor menj vissza! Mindenki hozhat rossz döntést! Ilyenkor amúgy lehet is próbálkozni például úgy hogy felhívod a volt főnöködet (gondolom akkor jóba voltál vele)

Hogy tetszik az új meló de nagyon visszavágysz mert mondjuk hiányoznak a kollégáid vagy valami kamu dumát mondj és mondasz neki egy kicsivel több lóvét! Ilyenkor általában megszokták adni az emelést! Én mindenképp megpróbálnám! De szerintem ne azt mondd hogy nem tetszik az új munkahely mert akkor majd mondják hogy na mivan nem kellettél máshova már visszajönnél?!! De neked kell döntened! Nyilván sosem jó vissza menni onnan ahonnan eljöttél de azt mondom nem gáz az a gáz ha már nem vesznek vissza!

2020. febr. 4. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Döntöttem, visszamegyek, de 4h.-ban, a másik 4h.-ra megpróbálok másik helyen szerezni állást. Köszönöm.
2020. febr. 8. 11:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!