Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Nekem dolgozol vagy velem...

Nekem dolgozol vagy velem dolgozol-egy jó főnök mondhat olyat hogy nekem? Nem velem?

Figyelt kérdés

Egy jó főnök attól jó főnök hogy nem képzeli magát se többnek bármely embernél. Vagyis nem neki dolgozom, hanem VELE. Egy vagyok a csapattal, és annak a csapatnak ő is része nem felette hanem BENNE van. Nagy különbség.


Ha egy főnök mindig azt mondja : NEKEM dolgozol (és aztán úgy is kezeli az embereket-ide mész oda mész ezt csinálod azt csinálod, nem azért vagy it hogy gondolkodj...) akkor az egy ROSSZ FŐNÖK?


2020. febr. 6. 08:23
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
39%

Igy is ugy is neki dolgozol az ö cégét élteted amiböl esik le neked is morzsa amiböl kifizeted a rezsid de nem veled több a tarsadalom.

Lehet szepiteni hogy vele dolgozol. De tök mindegy, a munkahely az üzlet, kàr lelkizni rajta.

Ha kenyeret veszünk sem allunk meg azon agyalni hogy a péknek a tarsa vagyok mert en képzem a profitot ahhoz hogy fizetest kapjon.

2020. febr. 6. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

"az ö cégét élteted "


Már eleve ott bukik az elméleted hogy az Ő cége. Miért lenne evidensen az ő cége?


Nagyon sok főnök cska mb főnök nem az ő cége ő is csak egy alkalmazott, egy vezető jogkörrel ellátott alkalmazott.


Nekem volt olyan főnököm aki ugyanolyan alkalmazott volt mint mi és kb havi 10.000-el kapott többet. (ott is hagyta...)

2020. febr. 6. 08:29
 3/18 anonim ***** válasza:
Tökmindegy. A tulajnak dolgoztok mindketten. Hogy a főnök hogy mondja nem számít.
2020. febr. 6. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Hát nekem számít. Olyanniyra számít hogy 2 hónapja vagyok itt, de már azon vagyok hogy még két hónap múlva ne legyek.

Ezért. Ezért is.

2020. febr. 6. 08:48
 5/18 anonim ***** válasza:
46%
Nem ezen múlik a jó főnökség. Igenis vannak olyan dolgok, amiket nem együtt csinálunk, nem együtt dolgozunk. Ez tény. Ettől még lehet valaki kedves is, bunkó is. Nem ezen múlik.
2020. febr. 6. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
46%
Ígyis úgyis alá-fölérendeltségi viszonyban vagytok. Te neki dolgozol ő meg a felette állónak. De együtt is dolgoztok. Utóbbi szebben hangzik de a másik is igaz. Az egy dolog hogy alkalmazottak nélkül nem megy a munka de egy vállalkozàst beindítani és fenntartani rengeteg pénz és kockázat. Kezdő vállalkozóként ha kapnék 100 milliót azt kérdezném hol a többi mert ezt egy hét alatt eltapsoltam fejlesztésre.
2020. febr. 6. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Ha nem tulajdonosról van azó, hanem ő is alkalmazott, akkor teljesen egyetértek veled, mert konkrétan nem neki dolgozol, hanem a cégnek, ahogy ő is. Igen, van alá-felülrendeltségi viszony, de az nem azt jelenti, hogy neki dolgozol.
2020. febr. 6. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
0%
Tévedsz. A jó főnök esetében is NEKI dolgozol, mert hiába a csapat, a főnök nem a csapat része, hanem annak a vezetője. Alá-főlé rendeltség, ahogy az a Természetben is, a világban is mindenütt normális.
2020. febr. 6. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Ha a jó főnök azt mondja "velem dolgozol", akkor sem vele, hanem "neki".

Ugyanazon cégnek dolgoztok, ám nem ugyanazt a munkát végzitek.

.

Meg kéne hallgatni főnöködet is.

"Alapból" utasítgató tipus, vagy ti, beosztottjai kemény harcok árán éritek el, hogy aként viselkedjen?

2020. febr. 6. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Persze, hogy neki dolgozol. Hisz ő egész nap csak piál az irodájában, ha megunta, körbejár, és kötözködik veletek egy sort. Ennyiből sem világos, hogy a hierarchikus létra melyik fokán állsz? :)
2020. febr. 6. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!