Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Az olyan főnöknek aki nem...

Az olyan főnöknek aki nem akarja kiadni a kezéből a munkát minek kellenek alkalmazottak?

Figyelt kérdés
Ő egyben a tulajdonos is és mindig enged egy kicsit többet csinalni,de ez a hangulatától is függ.Mindent ő csinál az adminisztráció jó részét, a beszerzéseket, az analíziseket még a könyvelő munkáját is vezeti saját magának is.Nem bizalmatlanság van a háttérben mert ha enged valamit nincs a nyomomban,a pénztárcáját,bankkártyáját is otthagyja ha hibázunk nem bánt bennünket.Néha ha kérdezek valamit,hogy kell csinálni sablonos választ ad.Ha elmegy valahova azt mondja ezt-vagy azt megcsinálhatom pedig nem is csinaltam addig csak a folyamatot láttam jobbik esetben ami sokszor nem elég,mert kimaradnak részletek.Ha ő ott van megcsinálja pefig épp akkor kellene,hogy engedje,hogy jobban elsajátítsam, felhívja a figyelmet ha valamit nem jól csinálok.

2020. febr. 8. 09:51
 1/1 anonim ***** válasza:

Ez normalis.


En is ismerek csaladi valallkozokat pl apjaval 12 -16 oraznak inkabb (ingatlanoznak),minthogy felvegyenek plusz embert, aztan panaszkodik hogy bnöje sincs mert nincs ra ideje.


Külön elöadasok vannak amugy vezetöknek is errök hogy azt külön tanulni kell hogy egy idö mulva ha vki kinövi magàt igenis tudnia kell elengedni a munkat mert egy ember nem tud annyit vàllalni magara amit masik 10 el meg tudna csinaltatni. Szoval a sajat növekedeset gatolja azzal ha mar nem bir pl plusz megrendelest magara vallalni. Akkor mindig is stagnalni fog egy szinten.


ÉN is tapasztaltam ezt!!habar csak alkalmazott vagyok. Felepitetten rendszereket (több cég az ügyfelünk)minden cegre a penzügyei vezetesehez stb stb erre uj kollega lett es a föni lebontotta a melot hogy atveszi tölem az x meg y céget az uj kollega.

Nos azt a munkam amikbe a max tudasom beleöltem en egyszerüen feltettem is hogy bakker es ha romba dönti az egeszet?? Az uj kollega hibat hibara halmozott kikeszültem töle de nem is azert mert folyamat javitanom kellett hanem alapvetöen a hibak nem buktak ki maguktol ugy kellett külön bogaraszni nehogy akkor bukjon ki amikor kiderül hogy par millioval el lett szamolva vmi es jönnek a millios büntetesek aztan meg jogi procedurak.


Szoval en magam sem (aki kishal nem is fönök raadasul)alig mertem kiengedni a kezemböl a cégeket. De igy a kollegaval rank tudott pakolni a fönök ujabb mas temaju feladatokat is azaz sokkal többmindent tudtunk mar vinni ketten mint en egyedül. Mondtam is hogy ugy felnezek ezert a fönökre hogy ö meg olyan lazan rameri bizni masokra a munkat abszolut nem görcsöl feszeng hogy jaj mi lesz, ugy tolt rank mindent ket kezzel hogy nem gyöztünk hataridöket tartani.

Szoval a jo fönök ki meri engedni kezeböl a munkat es valoban elni a munkaeröben rejlö segitö lehetöseggel hogy ez meg az meg amaz a feladat sem a fönök vallat nyomja hanem lepaszolja, de jelzem nem ez az alapvetö termeszet hogy felepitesz valamit kijarod az ösvenyeket aztan nagy nyugodtan lepasszolod egy "jöttmentnek"hogy vezesse ö es vallalod azt is nyugisan ha elcseszi es bekavar az üzletmenetedbe majd megoldjuk akkor azt is alapon.


En megértem. Ezt valahogy tanulni kell hogy el tudd engedni

2020. febr. 8. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!