Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért van az, hogy egy főnök...

Miért van az, hogy egy főnök (nagyfőnök) irodája is ki van plakátolva az eredményeivel, de egyes munkavállalók eredmènyeit már nem vállalná fel?

Figyelt kérdés
2020. febr. 8. 19:12
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
58%
Mert hogy nézne már ki, ha teleklakátolnák az egész irodát a napi 30 kamukérdéseddel? Mert te az életben más eredményt nem értél el azon kívül, hogy ontod magadból ide a f_szságokat
2020. febr. 8. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Miért vállalná fel a munkavallalo eredményeit az irodája falán, nem értem. A saját irodamban a saját eredményeim, okleveleim vannak kint. Miért tennem ki pld az informatikus kollégám eredményeit?
2020. febr. 8. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Az én (!) irodámba miért tenném ki mások (!) eredményeit?
2020. febr. 8. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Itt arról van szó, hogy ő is büszke arra, amit eddig elért. Tehát, tudhatja, hogy mi az a siker. Viszont, mikor valaki tènyleg a munkájának áldozta idejèt, energiáját, aztán évek múlva is a környezete kerül megbecsülèsre, az azért már elgondolkodtató.
2020. febr. 8. 19:18
 5/14 anonim ***** válasza:

Nyilván a saját érdemeire büszke, hiszen azokért ő maga tett, és amikor belép az irodájába, a saját munkájával szeretne szembesülni.

Ezen mi fura?

2020. febr. 8. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Nem azt vártam, hogy tűzze ki a dolgozók eredmènyeit is, hanem hogy èrtèkelje azokat is, akik megérdemlik, ha már sikerorientált.
2020. febr. 8. 19:22
 7/14 anonim ***** válasza:
Milyen sikereket nem érdekel? Honnan kéne tudnia róluk, ha nincs köze a munkahelyhez?
2020. febr. 8. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

-Pl.a barátnőmét, pedig név szerint szokott neki köszönni, simàn megérdemelné, hogy a hónap dolgozója is legyen.

-Az enyémet.

2020. febr. 8. 19:32
 9/14 anonim ***** válasza:
De mik ezek az érdemek pontosan?
2020. febr. 8. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

-Barátnőm hátán vitt/visz két osztályt, aztán ha ezt nem tenné, akkor is értékes munkaerőnek tartanám.

-Korábban én is csináltam ilyeneket.

2020. febr. 8. 19:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!