Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » A mai fiatalok miért szeretnek...

A mai fiatalok miért szeretnek annyira a plázákban dolgozni?

Figyelt kérdés

Manapság két fajta fiatal van:1.aki egyetemre megy

2.aki egy plázába megy ruhaboltba,vagy a mekibe,vagy ehhez hasonló nagyon "trendi" helyekre,és mosolygós energikus módon(sok esetben látszik hogy szeretik)szolgálják ki az embert,ráadásul sokan kategorikusan itt akarnak dolgozni..Mi ebben olyan jó?Miért pont ide?



2020. febr. 8. 21:05
 1/8 anonim ***** válasza:
92%
Miért zárja ki a két opció egymást?
2020. febr. 8. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
90%
Kezdenek rájönni, hogy ott jobb dolgozni, mint pl.: a közszférában.
2020. febr. 8. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
89%

Én nagyon irigylem őket igazából.


Unalmas munka, ahol sietni kell, precizitás szükséges, emberekkel kell dolgozni.


Én alapvetően utálok dolgozni és utálom az embereket.

2020. febr. 8. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
82%
Ha csak ez a kettő van akkor ezek szerint nem létezem
2020. febr. 8. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
87%
Nem csak oda mennek dolgozni,elég sokat ismerek aki gyárban melótzik vagy sofőrködik.
2020. febr. 8. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Mert nyilván jobb, mint gyárba menni, öregek közé, akik csicskáztatják.
2020. febr. 9. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
73%

#4-es voltam, bár nem lettem lepontozva, de visszaolvasva nem annyira érthető a válaszom. :D Max a sorok között lehet olvasni.


Szóval azért irigylem őket, mert valószínűleg jó az alkalmazkodóképességük, pörgősek (plázákhoz általában ez kell, legalábbis kívülről úgy látom), jó a monotóniatűrésük és szeretik az embereket.

((Bár én szeretni nem is akarok az embereket, csak elviselni, de ez se megy.))


És legalábbis én amikor plázában vásárlok, sokszor úgy tűnik számomra, hogy mosolygósak, kedvesek is. Szerintem azok között a körülmények között ez nem semmi.

2020. febr. 9. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem mentem egyetemre és nem is dolgozom plázában. Irodai munkát végzek. Nem csak ez a két opció van. De én is szívesebben dolgoznék plázában, mint pl egy gyárban.
2020. febr. 10. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!