Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mi értelem annak ha valaki...

Mi értelem annak ha valaki olyan helyen dolgozik ahol még inflációkövető emelést se kap?

Figyelt kérdés

Ezzel évről évre kevesebbet ér a keresete, reálbér -csökkenést szenved el.

Miért jó valakinek hogy eltűri azt hogy még inflációkövetőt se adnak? Mert még azt az évi kb 3-4%-ot is sajnálják tőlük?

Közben meg látják a főnök és pereputtya azt se tudják hova tegyék a pénzüket, saját lovarda stb.


2020. febr. 9. 12:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
51%

Szerintem nem jó neki...

maximum nincs vagy úgy érzi nincs más választása...

de te frankón AZT HISZED hogy JÓ NEKI? :DD

2020. febr. 9. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Hát úgy állnak hozzá mintha kb a szibériai tundrán élnének és 1000 km-re lenne a legközelebbi település. Muszáj itt lenni hova mennénk mi lesz ha bezár a hely, ez van örüljünk ennek is.

Közben meg itt ülnek egy 2 milliós nagyvárosban Bp-en. Nem tudom se megérteni se sajnálni egyiket se.

A közeli pláza 4 órás éjszakás takarítónak 180 nettót ad (csak 4 óra ) és állandóan emberhiány van így is.

Ők meg itt ilyen 120 nettókért szarakodnak 8 órába.

2020. febr. 9. 13:03
 3/12 anonim ***** válasza:
82%
Nyilván kishitűek - ez nagyon sok emberrel így van. Sztem sokkal több vállalkozó lenne például, ha hinnének magukban az emberek.
2020. febr. 9. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
69%
pusztulj már el erről az oldalról Te kib#szott unalmas beragadt lemez
2020. febr. 9. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg tőle.
2020. febr. 9. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

"Kérdezd meg tőle."


És kitől? Melyiktől? mert a kérdésem nem 1 emberre vonatkozik hanem vagy 30ra.

2020. febr. 9. 14:11
 7/12 anonim ***** válasza:
Hallottál már olyanról, hogy elhivatottság, hobbi, - legalábbis remélem, hogy fordult már elő hasonló az életedben! Ha nem, akkor meg teljesen mindegy, hogy ki, mit válaszol...
2020. febr. 9. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

"Hallottál már olyanról, hogy elhivatottság, hobbi, "


Hallottam, csak nem betanított műszakos halál unalmas zéró perspektívájú szalagmeló esetében. Elhivatott sori droidot én még nem láttam.

2020. febr. 9. 14:34
 9/12 anonim ***** válasza:
56%
pusztulj már el erről az oldalról Te kib#szott unalmas beragadt lemez
2020. febr. 9. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
74%

Sokan örülnek a megszokott kényelemnek és nem mernek kockáztatni. Egy fix tűrhető még mindig jobb szerintük, mint egy talán jó. És a nagy fizukat sok helyen hiába reklámozzák, nincs mögöttük valós tartalom. (Pont úgy, mint az általad említett 4 órás takarítómeló a 180 nettóval. Mindenhol hallani ezeket, csak valamiért mégsem dolgozik ilyet senki... Vajon miért? Mert nem ennyiért kap ennyit.)


Nálunk pl. nem kell általában megszakadni. Fémipari hely, a melósok megcsinálnak valamennyit, aztán van, hogy a nap felét azzal töltik el, amivel akarják. Ez sokaknak kényelmesebb, mint máshol 10.000 forinttal többért egész nap megszakadni. Olyanok is vannak nálunk, akik szeretnek piálni és ez eltűrt itt, máshol kevésbé.

2020. febr. 9. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!