Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mennyire fér bele a nyilvános...

Mennyire fér bele a nyilvános megaláztatás?

Figyelt kérdés

Az egyik kollégámnak enyhén csípős a nyelve és alapvetően nem rossz ember, sokszor nem érzi a határokat a vicc és a sértő viselkedés között.

Állandóan kifiguráz, a jarasomat, a mozdulataimat, ezeken 1-2 alkalommal én is nevetek, leginkább kínomban, hogy ne tűnjek gyengének, de már inkább nem veszek róla tudomást. Legutóbb is kiparodizált és mindneki az irodában rajta, vagyis inkább rajtam nevetett.

Szerintem vannak olyan testi dolgok, amiken nem igazán illik nevetni, de az, hogy már ilyen szinten túllépett egy határt, számomra elfogadhatatlan.

Nem gondolom, hogy érzékeny lennék, de szerintem senkinek sem esne jól, ha rajta nevetne mindenki.


2020. febr. 9. 13:02
 1/1 anonim ***** válasza:
84%

Sztem gáz amit a kollégád tesz, de nyilván valamit igencsak kompenzál vele.


Akinek rendben van az élete, az tapasztalatom szerint pont hogy nem gúnyolódik (viccből sem) másokon, hanem inkább segít, vagy megértőbb lesz, általában szeretettel viselkedik..stb.


Minden negatív kommunikáció, legyen az bármi, belső feszültségből, konfliktusból, stresszből stb adódik.

2020. febr. 9. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!