Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Rendben van ez az érzés? Ti...

Rendben van ez az érzés? Ti voltatok már így? Ha lesz munkám elmúlik?

Figyelt kérdés

Egy hónapja ott hagytam a munkám amit egyébként imádtam, csak a fonokomet nem, meg azt hogy lehetetlen volt egészségesen taplalkozni, ezert most legyengultem kicsit de mar kezdek helyre jonni. Viszont ugy erzem nem tudnek dolgozni még, de ha itthon maradok csak rosszabb leszt mert nem erzem jol magam itthon... Amikor ti munkanelkul voltatok ti is ereztetek ezt? Hogy nem jo otthon se, de nincs erotok dolgozni sem. Elmúlik? Hogy viseljem.el?

23/l



2020. febr. 9. 14:32
 1/7 anonim ***** válasza:
Erőm általában mindig van, csak kedvem nincs. Most sem kívánom a hátam közepére sem a következő 5 napot, de valamiből meg kell élni. A te esetedben inkább a lustaságról van szó, ha magadat kellene eltartanod biztos lenne hirtelen erőd.
2020. febr. 9. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem igazából betegeskedtem. Januárban sokat hanytam, ment a hasam néha, meg kiderult hogy refluxom van. Ezert nem sok erom volt meg a hanyos idoszakomban, mar nen hányok 2 hete jobban vagyok, de nem erzem magam készen még
2020. febr. 9. 15:00
 3/7 A kérdező kommentje:
Allandoan gyomoridegem van es ez nagyon zavar, nem tudok másra gondolni
2020. febr. 9. 15:01
 4/7 anonim ***** válasza:

Én nyáron voltam munkanélküli saját akaratomból, én mondtam fel szintén azért, mert a munkámat hiába szerettem az új főnökömet ki nem állhattam.

Nagyon jól elvoltam itthon egy ideig, aztán mikor már sokat voltam egyedül vágytam volna egy kis társaságra - na nem a kollégákéra, hanem pl. a pároméra, barátokéra, családoméra, azonban hétközben ők is dolgoztak és nem volt rám idejük. A kollégák, azaz azok az emberek akikkel nap mint nap kényszerből össze voltam zárva és nagy részüket még csak nem is kedveltem egyáltalán nem hiányoztak. Azonban egy idő után csak teltek és teltek a napok, úgy éreztem nem csinálok semmi értelmeset a hétvégéken kívül és már a pénzem is fogytában volt.

Most dolgozom, a kollégákat ugyanúgy a hátam közepére nem kívánom, a munkával nincs bajom és legalább pénzt keresek amit majd elkölthetek.

Szóval ha lenne egy pénzcsap, azaz nem kellene mindenképp dolgozni inkább beindítanék egy egyéni vállalkozást, mert a munkahelyi közösségek nagyon nincsenek ínyemre :) Viszont én annyira mint te nem éreztem rosszul magam otthon, elővettem a régi nyelvkönyveket, illetve egyéb könyveket olvastam, nyáron kertészkedtem. Inkább csak az zavart, hogy nem keresek pénzt és eltelnek a napok miközben egyre kevesebb a pénzem.

2020. febr. 9. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Hat nekem sem hianyzik a fonok vagy a munkatarsak, attol sem félek hogy nem kapok munkat mert van egy csomo ajánlat, egyszerűen ha egyedul vagyok olyan rosszul érzem magam gyomoridegem van ilyesmi. Lehet azert mert evek ota a munkahely miatt nem tudtam rendesen taplalkozni es tonkre ment a belfloram vagy mi, majd remelem jobban leszek mar mert neha nagyon unom ezt az elesett állapotot.
2020. febr. 9. 16:51
 6/7 anonim ***** válasza:

Én jelenleg is ezt érzem, leszámítva azt, hogy én hihetetlenül jól érzem magam otthon is. :)


Mondják ezt, hogy emberek között lenni.....

Januárban félig-meddig munkanélküli voltam, párom nincs, egyedül élek. Még baráti programhoz is aránylag kevéshez (heti 1-3-hoz) volt kedvem. Nem vágyom állandóan emberekre. Így is túl sok van belőlük, pl az utca is tele van velük (Budapesten élek sajnos).

2020. febr. 9. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
4-es vagyok. Vegyél egy kutyát :) Nekem rengeteget segített akkor is mikor munkanélküli voltam, de most is. Sosem vagyok egyedül, mindig itt van velem, rengeteg szeretetet ad és ha elviszem sétálni már nem egyedül mozdulok ki.
2020. febr. 9. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!