Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Titeket nem zavar, hogy mások...

Titeket nem zavar, hogy mások talán "alanyi jogon" sokkal kedvesebbek és megengedőbbek egy kollégával, mint veletek?

Figyelt kérdés

Gyakran érzem úgy, hogy ha bejön valaki az irodánkba, csak nekem köszön igazán. A főnököm szó szerint csak nekem köszön, pedig én érkeztem utoljára és gyakornokként nem vagyok szakmailag sem senki. De több kolléga is nekem köszön széles mosollyal, a többiekkel pedig csak mormog, volt olyan, hogy más helyett vettem fel a telefont az irodában és mikor az illetőnek feltűnt, hogy én vagyok egyből kedvesebb hangnemre váltott. Kedvesen megkérdezté, hogy meggyógyultam-e, mikor egy hétig nem jöttem, megdicsérnek, szebben kérnek meg dolgokra, mint a többieket...

Őszintén nem tudom, mit tettem. Kedvesen szoktam köszönni és igyekszem barátságos lenni, de azért a többiek sem olyan rosszak. Fiatal vagyok, gyakornok az adott helyen, talán az is közrejátszik, hogy lány. De a másik lánnyal nem olyan kedvesek mégsem. Néha nagyon zavarban érzem magam és tartok tőle, hogy a többiek emiatt megharagszanak rám, akikkel dolgozom.


2020. febr. 10. 19:05
 1/3 anonim ***** válasza:
39%
Ne parazz feleslegesen.
2020. febr. 10. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
93%

Valószínű jó a "kisugárzásod". Amíg valaki el nem rontja a renomét, általában kedvesek az emberek.

Tudod: amilyen az adjon isten, olyan lesz a fogadj isten.


Nálunk is volt olyan lány, akivel -"néhány" beszólása után- már nem voltunk olyan kedvesek.

2020. febr. 10. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem írásba adták, hogy nem az elvégzett munka és annak a minősége számít, hanem az, hogy mennyire vagyok jó fej.


Azóta 10ed annyit dolgozom és sokkal jobb fej vagyok. Néha viszket a tenyerem, hogy egy 2 napig tartó ügyet 15 perc alatt dokumentációval meg tudnék oldani, de azért csak 15 percet fizet a cég, így próbálom felvenni a többiek munka tempóját és nagyon jó fej vagyok, mert rá vezetem őket.

Csak közben feszült vagyok belül, hogy a sok lassú ember többet keres, mert ők előbb voltak jobb fejek.


Neked is ajánlom, hogy több jó fejség és kevesebb munka.

2020. febr. 10. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!