Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miert mondhatta ezt a fonokom?

Miert mondhatta ezt a fonokom?

Figyelt kérdés

A munkaruha: polo, rajta egy kopeny es vegul egy koteny. Na most nekem eddig nem volt kotenyem, most kaptam. A kopenyt nem mindenki hordja, de a dolgozok 90%an rajta van.


Eddig csak ingbe voltam, de az folyamatosan koszos lett. Ezert is gondoltam, hogy en csak a kotenyt szeretnem hordani. Ma viszont mikor megkaptam a kotenyt mondta a fonok ilyen felig vicceskedve, hogy nem akarom e megis inkabb az inget is alavenni? Olyan jol all rajtam, neki ebben tetszek.

En erre azt mondtam, hogy nem igazan, mert hat ne koszolodjon a kopeny feleslegesen, mert csunya, hogy a feher szine miatt minden latszik rajta.


A 2 kerdesem:


A fonok most akkor arra celozgatott, hogy nalunk ez a kotelezo munkaruha es jo lenne ha hordanam? Csak mert en akkor abban a pillanatban inkabb ugy ereztem, hogy ram akarja eroltetni (utolag inkabb a masik tunik logikusnak ezert is kerdem)


Illetve: mennyire lehet baj, hogy nemet mondtam? Hordjam tovabbra is a kopenyt a koteny ala?


2020. febr. 11. 15:11
 1/2 A kérdező kommentje:
Vagy egyaltalan hogy ertelmeznetek ezt a szitut? Mennyire negativ pont, hogy nemet mondtam?
2020. febr. 11. 15:12
 2/2 anonim ***** válasza:

https://www.youtube.com/watch?v=6l3EfrFC2DA


Ez olyan munka, ahol az ügyfelek látnak titeket? Gondolom akkor azért kéri. Ha meg a munkaruhát ők mossák/pótolják, akkor kár nagyon óvni.

Ha csak 90% hordja, akkor nem hiszem hogy nagy baj lesz abból hogy nem hordod. Meg részben azért követed a dress code-t. És ha a főnök vicceskedik, akkor eleve nem utálhat nagyon.

2020. febr. 16. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!