Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogyan tudtatok sok év után...

Hogyan tudtatok sok év után felmondani a munkahelyeteken?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Hogyan tudtatok felmondani a munkahelyeteken sok év után, úgy hogy fontos pozíciót töltöttetek be?

Mit mondtatok? hogyan reagáltak rá? Nem éreztetek lelkiismeretfurdalást?


2020. febr. 12. 19:46
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Bementem és azt mondtam, hogy "felmondok"


Lelkiismeretet miért kellett volna érezzek egy üzleti kapcsolat miatt?

2020. febr. 12. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk sok 10+ éves dolgozó megy most el aldiba lidlbe. Meg inkább másik gyárba. A gyökér probléma az, hogy most is 25 hetes kötelező túlórát rendeltek el szombatokra vasárnapokra. Az emberek többen nem írják alá a papírt. Ha meg alá is írják és nem jönnek fegyelmi -> felmond. Ha a manager megy sírni a termelés irányítónak, hogy miért nem ad fegyelmit azt mondja ennek nincs súlya, mert úgyis elmennek. Ha fenyegetik úgyszint. Nálunk az ipari park fejlődik sok cég jóval többet fizet egy sima operátornak mint a miénk. Inkább mennek. És jól teszik. Mert amígy ukrán állatokat hoznak és nem a magyart fizetik meg, addig a magyar nem fog dolgozni, pláne hogy a saját országunkban még a mieinket diszkriminálják.
2020. febr. 12. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nehezen ment. Elszívtam kb egy fél doboz cigit aznap mire odaálltam a főnököm elé. Rosszul éreztem magam nagyon, de elmondtam amit őszintén gondoltam, ő pedig megértette. Vagyis eléggé elkeseredett meg egész nap nem lehetett hozzászólni utána, de feldolgozta én pedig megkönnyebbültem. Éreztem lelkiismeretfurdalást, de sokáig gondolkodtam rajta és tudtam hogy nem bírom ott tovább. Fiatal vagyok még ahhoz, hogy olyan helyen dolgozzam, amit utálok.
2020. febr. 12. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!