Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Volt munkahelyre visszamenni?

Volt munkahelyre visszamenni?

Figyelt kérdés

Az egyik kollégám miatt mondtam fel anno,4hónap után,szoba asszonyként dolgoztam,nagyon szerettem,imádok takarítani,mindenki nagyon elégedett volt velem,sokmindent rám bíztak,szerettek,de ez a személy oda került,és teljesen mérgezte a lelkem,sokáig tűrtem,de egyszer csak nagyon bele untam,sok gondolkozás után elhatároztam magam,és felmondtam.

1hónap ledolgozást követeltek,de nem teljesítettem(tudom ez egy nagy hiba)

5hónap eltelt,nagyon sokat gondolok a nunkahelyre ,nagyon hiányzik! Mit gondoltok? Semmi esély? Megpróbáljam? Valaki volt már hasonló helyzetben?


2020. febr. 13. 11:50
 1/3 anonim ***** válasza:
65%
Viseld a tetteid következményeit. Én a helyükben nem vennélek vissza, mert megbízhatatlannak bizonyultál.
2020. febr. 13. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Attól is függ, hogyan váltatok el.

Ha betöltötték már az állást, és nem kell több ember, nem vesznek fel, de ha üres a helyed, akkor sem biztos, hogy számolnak veled.

Egy próbát megér, de ha az a bizonyos kolléga még most is ott van, akkor nem oldódik meg semmi, és ugyanúgy mérgez tovább téged.

2020. febr. 13. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha meg mindig ott van a kollega, szerintem ne, keress mas szobaasszony allasokat, a munka ugyanaz, a tarsasag pedig mashol is lehet jo.

Nekem is hianyzott a volt munkahelyem sokaig, felmondas utan, de ez ugyanaz, mint amikor szakitasz valakivel de aztan megis hianyzik, mert a jo dolgokra emlekszel vissza :D En is inkabb ugyanazon a teruleten kerestem mast, bizva benne, hogy ugyanolyan jo fej lesz a tarsasag.

2020. febr. 13. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!