Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » A munkahelyen mennyire termész...

A munkahelyen mennyire természetes dolog az, ha egy férfi megsimogatja egy nő hátát? Van köztük valami?

Figyelt kérdés
Ti mire gondolnátok, mikor ilyet láttok? Mindketten házas emberek.
2020. febr. 13. 12:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy ez milyen kontextusban történik, emnnyire közvetlen emberek és milyen közöttük a viszony. Ennyiből még semmi nem derül ki.
2020. febr. 13. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Házas emberek nem szoktak feltűnősködni a viszonyukkal, hanem inkább titkolják. Munkahelyen meg különösen.

Belegondolok, én is volt, hogy kollégának, kolléganőnek megsimítottam a hátát, minden hátsó gondolat nélkül.

(N)

2020. febr. 13. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Engem pont hidegen hagy, hogy ki mit csinál bent, dolgozni járok be, nem pletykálkodni meg összesküvés elméleteket gyártani.
2020. febr. 13. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Van olyan kolléganőm, aki, ha megszólít, sokszor megérinti a vállamat. Ő ilyen közvetlen, női kollégákkal is, meg más férfiakkal is. Engem nem zavar (férfi vagyok), de természetesen semmi nincs köztünk.
2020. febr. 13. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%
Ciki, vannak ilyen "mindenkihez hozzányúló" manusok. Ki kell mondani, hogy ez nem pálya, és ennyi.
2020. febr. 13. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!