Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit gondoltok azokról a...

Mit gondoltok azokról a kollégákról, akik együtt töltik a szabadidejüket?

Figyelt kérdés

Már nem az első munkahelyem ahol némelyik kolléga együtt jár moziba, színházba, koncertekre, edzeni, vásárolni, stb.

Ez azért van, mert nincs más akivel el tudnak menni?

Én elképzelni sem tudom, hogy heti 40 (+) órát eltöltök a kollégákkal, a családomra, barátaimra csak este, de érdemben inkább csak hétvégén jut idő, és még ezt se velük, hanem a kollégákkal töltsem.

Az csak hab a tortán, hogy a közös szabadidős programot rendszeresen az irodában az mellett tárgyalják ki hangosan, vihorászva aki épp dolgozna.


2020. febr. 13. 18:31
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
96%

Szerintem jó dolog. Nekem is volt ilyen munkahelyem, ahol igazi barátságok születtek. Nagyon szerettem ilyen légkörben dolgozni.


Van aki azt vallja, hogy a munkahely az csak munkahely legyen, én olyan közegbe ahol csak köszöntünk egymásnak sosem tudtam meglenni.

2020. febr. 13. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%

Volt ilyen munkahelyem, szerettem ott dolgozni. A mai napig jó szívvel gondolok vissza, sajnálom, hogy a barátságok elkallódtak, mikor már nem dolgoztunk együtt.

Én ebben nem látok semmi kivetnivalót. Gyerekként az iskolából választasz barátokat, azon senki nem akad fent. A munkahelyi barátság ennek a megfelelője.

2020. febr. 13. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
Bár a kollégáimmal nagyon jó a viszonyom, de hogy még munkaidő után is a társaságukban legyek, már kicsit soknak tűnik. És ez fordítva is igaz.
2020. febr. 13. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
70%
Semmi közöd hozzá, mások hogyan érzik jól magukat. Te nem csinálod, örülj ennek. Más csinálja, ő annak örül. Hol itt a probléma? Vagy csak nincs min fröcskölődni?
2020. febr. 13. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
4. Hol a probléma? Elég zavaró, mikor szinte a fejem fölött beszélik meg a programjukat előre egy hónapra :D Ezen kívül hidegen hagy ki mit csinál, de abban a fél órában míg kitárgyalták erősen elgondolkodtatott. Vajon nincs férje/barátja/testvére/gyereke/szülei/akárki akikkel el tudna menni különböző programokra? Vagy igen, korábban nem sikerült barátságokat kialakítania, vagy olyan rosszul sült el, hogy azok is elkallódtak?
2020. febr. 13. 18:51
 6/25 anonim ***** válasza:
32%

4-es, Te pl. minek jöttél ide "fröcskölődni"?

(Amúgy ez egy fórum, és nyilván érdekli a kérdezőt ez a téma, nincs ebben semmi.)

2020. febr. 13. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
96%
Kérdező, nálunk is csinálta ezt pár kolléga a munkahelyen. (Én nem voltam köztük, én is azt vallom, hogy bőven elég a munkatársakból a munkahelyen is.) A baj inkább az volt, hogy aztán ők a munkahelyen is klikkesedtek.
2020. febr. 13. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
39%

#6:

Mert ez aztán egy marhára érdekfeszítően izgalmas téma...😃

2020. febr. 13. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%

"Mit gondoltok azokról a kollégákról, akik együtt töltik a szabadidejüket?"


Azt, hogy azon kívül, hogy kollégák, barátok is!

2020. febr. 13. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
59%
Ezért lenne normális dolog az, h mindenkinek legyen külön irodája. De így meg nincs mit tenni. Ha nagyon zavar, akkor keress más munkát.
2020. febr. 13. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!