Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért utálnak elég sokan?

Miért utálnak elég sokan?

Figyelt kérdés
Úgyérzem sok embernek nemvagyok szimpatikus.akiknek nem jó pofizok vagy nyalok azoknak meg pláne. Úgyérzem finoman néha bekóstolnak beszólnak keresztbe tesznek ki pletykálnak figuráznak jelzőket tesznek,szúrkálódnak.ezeket hagyjam es engedjem el? Es ez nekik jobban fáj igy ha észreseveszem és szelektiven kezelem ezeket a dolgokat. Persze vannak normálisak es nem mindig van ez ,de van mikor kezdik magukat.. eddig elnéztem nemreagáltam úgy mert erre nemvagyok vevő meg több estem van hogy velük foglalkozzak egyébkènt a munkám nagyonjol elvégzem és több odafigyeléssel de valamiert ezek nembirnak magukkal .

2020. febr. 13. 19:51
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha észre sem veszed (és lehetőleg gondolatban se foglalkozz vele) az fáj nekik a legjobban. Vannak emberek, akik szeretnek kötekedni-piszkálódni.
2020. febr. 13. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
83%

Tudod van az alacsony IQ val rendelkező megkeseredett nép, kik nem arra törekednek, hogy önmagukat és életüket szebbé, jobbá tegyék.


Egyszerűbb mások életében turkálni (főleg akikre irigyek), ujjal mutogatni és pletyizni rosszindulattal a szívükben az helyett, hogy magukkal nézzenek szembe.


Ezt sokszor tapasztaltam s tapasztalom is.


Nem önfényezés, de büszke vagyok arra amiket elértem ilyen fiatalon + vállalkozóként is helyt állok.


Rengeteg mindenhez értek. Több művészeti ághoz a szobrászat, grafika, 3D modellezés, varrás, tetoválás, cukrászat, zongorázás, szerelés stb... és még barkácsolás is (pedig nő vagyok).


A házam berendezésének 98%-át magam készítettem. Az alapoktól egészen a kárpitozásig.


A megjelenésem, alkatom, arcom pedig plusz bónusz...


S ezért sokan irigyek.


Volt anno olyan kolegina, aki előbb tudta, hogy lila folt van a combomon (közel a seggemhez), mint én magam......

Hát...néha megesik a sportolás alatt.


Jó ideje, hogy hátra hagytam régebbi meló helyeimet, de mai napig pletykálnak rólam....

Van 4 ember akivel jóba vagyok + alapanyagot rendelek be tőlük onnan kapom mik vannak és csak mosolygok, majd vissza terelem témát, amiért oda mentem.


Ennyire nincs "saját dolguk". 😁👌


Nincsenek hobbijaik, se életük, csak az a kis mókuskerék, amibe megkeseredetten futnak újra s újra.


Nézd továbbra is levegőnek az olyanokat, mosolyogj egyet. 😁👌

Törekedj arra, hogy neked legyen egy olyan életed, amit szeretnél.


(Akkor meg is pukkannak fájdalmukban 🤣)

2020. febr. 13. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100-ból 99 ember pont ugyanígy sopánkodhatn, ha nem tenne arra, hogy kinek nem szimpatikus. Rá se bagózz.
2020. jún. 24. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!