Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szerintetek 5 hónap elegendő...

Szerintetek 5 hónap elegendő idő arra, hogy valaki bizonyosan eldönthesse, hogy neki való-e a munkahely?

Figyelt kérdés
2020. febr. 13. 19:58
 1/4 anonim ***** válasza:
72%
1 nap is elég erre...
2020. febr. 13. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
47%
Igaza van az elsőnek. Érdemes próbanapot kérni, és akkor is kiderülhet sokminden.
2020. febr. 13. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

nagyon attól függ, hogy mennyire változatos munka, hány évig akar maradni, mennyi esélye van előléptetésre stb.

Szerintem alapvetően el tudja, de bele kell kalkulálnia, hogy lesznek még rosszabb napok, mint amiket eddig átélt, és előbb-utóbb mindenbe bele lehet unni. Pesszimistább forgatókönyvben kell gondolkodnia, mint amiket eddig átélt, és ha azt is be tudja vállalni, akkor jó helyen van. De szerintem érdemes azért még tartani egy kiskaput, vagy legalább belegondolni, hogy merre menne tovább, ha besokallna ettől a munkahelytől.

2020. febr. 13. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a próbaidő (3 hónap) pont jó időtáv. Persze ha egy olyan helyre kerül az ember, ahol szélsőséges körülmények vannak, valóban 1 nap után is le lehet vonni a következményeket, de általában szerintem idő kell ehhez, pl. kollégák valódi személye megnyilvánul, fizetést össze lehet hasonlítani stb.
2020. febr. 13. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!