Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit csináljak ha a kollégám...

Mit csináljak ha a kollégám látja, hogy munka van de végignézi (végig facebookozza), hogy megcsinálom azt a munkát amiben neki is segítenie kellene?

Figyelt kérdés

Ráadásul pár hónapja van itt. Ha konkrétan megmondják neki, hogy ezt így azt úgy csináld akkor sóhajtva megcsinálja, de magától eszébe sem jutna.

Legutóbb direkt vártam, hogy egy hétig állt nálunk egy folyamat akkor sem jutott soha eszébe megcsinálni.

Nem tűnik egy okos embernek, de ez leginkább lustaság, nem? Mit csináljak? Mivel én vagyok az akire lehet számítani a végén mindig nekem kell megcsinálni.


2020. febr. 14. 14:54
 1/4 anonim ***** válasza:
jól teszi!
2020. febr. 14. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az még sose jutott eszedbe, hogy ne csináld meg?
2020. febr. 14. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is ilyenek miatt szívok :( Nemrég elkezdtem egy fél fokkal kevésbé odaadóan dolgozni, de sajnos még így is 3x annyit dolgozok mint ők :( Kár, hogy nincs vastag bőr a képemen és mindezidáig nem sikerült a határozott fellépés skillre szert tennem, pedig már 30 elmúltam.
2020. febr. 14. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ne csináld meg helyette, vagy szólj neki, hogy álljon neki. Azt mondod, olyankor dolgozik.
2020. febr. 14. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!