Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért mosolyog rám mindig a...

Miért mosolyog rám mindig a főnököm? Én nem akarok tőle semmit

Figyelt kérdés

Jól néz ki helyes de én nem akarok vele kavarni. És sokkal idősebb mint én. Akárhányszor rám néz mindig mosolyog rám, miért csinálja? Figyeltem ma hogy másokkal ezt nem csinálja csak velem és kedves nagyon. Családja nincs neki úgy tudom. Most nekem sincs senkim.

3 hónapja dolgozok itt nagyon jó hely csak nem értem a főnököt mit akar


2020. febr. 14. 15:24
 1/5 Andizsuzsi ***** válasza:
84%
Basszus, hogy már az is baj, ha valakivel kedves a főnök!
2020. febr. 14. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
83%
Szimpatikus vagy számára. Rám is szokott mosolyogni, van mikor én kezdeményeztem , s házas most született gyereke. Ebben nincs semmi.. Nem kell belemagyarázni semmit.
2020. febr. 14. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
83%

Már mosolyogni se szabad? Nyugi nem akar tőled semmit, hiába beszéled be magadnak, reménykedsz, majd idejössz hisztizni.

Nekem 2 férfi főnököm van.. és képzeld.. szoktak rám mosolyogni, de kapaszkodj meg! Meg szokták kérdezni tőlem hogy vagyok! Durva mi?

Van, hogy viccelődnek is velem. Biztosan ki akarnak kezdeni velem. Ugyanis az a jó főnök, aki mogorva és ordít veled.

Ilyen hülye kérdéseket...

2020. febr. 14. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
36%

:))))))))))))))


Tessék :D

2020. febr. 14. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Lehet , hogy tetszel is neki, de lehet, hogy csak szimplán szimpatizál veled.
2020. febr. 17. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!