Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mennyire gáz, ha mindössze 5...

Mennyire gáz, ha mindössze 5 hónap alatt kiégtem a munkahelyemen?

Figyelt kérdés
Semmi kedvem már az egészhez, olyan mintha évek óta ott dolgoznék.
2020. febr. 14. 20:27
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Semennyire ha nem jön be váltani kell. Nem szabad erőltetni az ilyet mert tönkre megy az idegrendszered
2020. febr. 14. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
63%
Jo szo ez a "kiégtem". Nem jelent semmit, csak jol hangzik. Esetleg meg is tudod fogalmazni a problémáidat? Esetleg egy csikktöl ilyen már nem várhato el?
2020. febr. 14. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
70%

Mit jelent a Te értelmezésedben az, hogy kiégtél? Úgy érzed, mintha évek óta ott dolgoznál? Nem egyformák az emberek, de nekem, amíg nem lettem nyugdíjas, összesen 3 munkahelyem volt és az elsőt kivéve, a többihez úgy csábítottak oda. Örültem, hogy sokáig egy helyen dolgozhattam.

Ha nem kedveled a munkád, menj máshová. Mit nem kedvelsz rajta?

2020. febr. 14. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nálam ugyanez. 5 hónap alatt kész vagyok ettől az egésztől.
2020. febr. 14. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem elég volt 2 hónap is. Bár én már attól kiégtem hogy fel kell kelni, zabálni vmi szart hogy ne dögöljek éhen, a fujomból fejet csinálni, majd kimenni az utcára az emberek közé, elvergődni a munkahelyig. És akkor még nem is dolgoztam.
2021. jan. 11. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!