Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hátba támadtam a kollégàmat...

Hátba támadtam a kollégàmat de már megbántam?

Figyelt kérdés
Mindig nagyon kedves, aranyos volt Velem, mindent meg tudtam osztani vele a magánéletemről, a legsikamlósabb témákat is. Hátba támadtam, elárultam a felettesünknek, hogy sz@rul végzi a munkáját. Természetesen ràjött, hogy én voltam, azóta utál. Most mit tegyek? Hogy tegyen jóvá? Egy patkány vagyok, tudom.
2020. febr. 14. 22:18
 1/5 anonim ***** válasza:
73%
Ezt már sosem tudod jóvá tenni. Keress másik munkát.
2020. febr. 14. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
87%
Kérj bocsánatot. Nem fog megbocsátani de mást nem tehetsz.
2020. febr. 14. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
56%

"elárultam a felettesünknek, hogy sz@rul végzi a munkáját."

Ha sz@rul végzi a munkáját, akkor az előbb-utóbb úgyis kiderült volna. Inkább magára vessen, hogy nem volt képes normálisan dolgozni.

2020. febr. 14. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
59%
Szégyelld magad és keressél másik munkahelyet.
2020. febr. 14. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
80%
Ha szrul dolgozik, az nem a te dolgod, hacsak nem csapatmunka amikor neked is közöd van a munkához amit csinál. Ha van, akkor négyszemközt kellett volna megbeszélni vele, hogy dolgozzon jobban. Ha nincs közöd hozzá, akkor a főnök előbb utóbb úgyis észrevette volna milyen munkaerő. Mindegy ezt már elszúrtad. Evvan, tanultál belőle. Nem hiszem hogy meg fog bocsátani viszont dolgozzon normálisan és nem kerül tobbet ilyen helyzetbe.
2020. febr. 15. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!