Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Most én is tegezzem a főnököt?

Most én is tegezzem a főnököt?

Figyelt kérdés
Az igazgatóról van szó, én automatikusan magáztam az elejétől fogva. Ő viszont mindig tegez. De még soha nem mondta, hogy tegezhetem. Korban és pozicióban is jóval fölöttem van. Én 23 éves pályakezdő vagyok. Ti mit tennétek?
2020. febr. 16. 16:43
 1/5 anonim ***** válasza:

Én nem tegezném le,csak akkor ha ő maga mondja azt,hogy

tegezhetem.

2020. febr. 16. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
53%

Ne tegezd még nem mondja. De csinálhatsz egy olyat,hogy "véletlen" tegezed le és elnézést kérsz. Majd talán azt mondja, hogy nyugodtan tegezheted.


Azaz csak direkt tegezd le,de csinált úgy mintha véletlen lett volna

2020. febr. 16. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Kettes, olyat már csináltam. :D Csak nem szándékosan, hanem tényleg véletlenül. Mentem be az étkezőbe és egy kollégával beszélgetett, én meg Sziasztokkal köszöntem, aztán vettem észre, hogy ez az igazgató úr, és gyorsan hozzátettem hogy Jó reggelt. Nem szólt semmit, csak mosolygott, szóval akkor maradok továbbra is a magázásnál. :)
2020. febr. 16. 18:13
 4/5 anonim válasza:

Nálunk a munkahelyemen mindenki tegez mindenkit beosztástól és kortól függetlenül

De esetleg kérdezz meg valakit aki régebb óta ott dolgozik hogy ő tegezi vagy magázza e az igazgatót, vagy hogy ez hogy szokás ott

2020. febr. 16. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A 4. válaszolónak igaza van, ez a legtisztább helyzet. Amúgy az igazgató dolga lett volna rögtön az elején, az első munkanapon tisztázni a megszólításokat.
2020. febr. 17. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!