Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szabadságstop esetén hogy...

Szabadságstop esetén hogy lehet elmenni síelni?

Figyelt kérdés

Azt magyarázza el nekem valaki ha egy cégnél jan-márc szabistop van, vagyis (elvileg) senki se vehet ki szabit semennyit, akkor hogy lehet hogy egyesek 1 hét síelésre mennek?

Nekik nincs szabistop? Amely mindenkire érvényes (elvileg)?


Mert amikor rákérdeztem az volt a válasz hogy nincs hozzá közöm! Ne lenne hozzá közöm hogy egy mindenkire érvényes szabály alól egyesek kihúzzák magukat, mi meg akik ott vagyunk, melózhatunk helyettük (is)? Ne lenne hozzá közöm?


2020. febr. 16. 16:55
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Tudod vannak egyenlők meg egyenlőbbek, ez mindenhol így van.
2020. febr. 16. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem fáj a torkod ? Láz esetleg ?
2020. febr. 16. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Mondasz valamit. Már gondoltam rá hogy egy hétre én is halálos betegségbe esek nagy hirtelen.
2020. febr. 16. 17:03
 4/9 anonim ***** válasza:
76%
A szabályok csak a tróger munkásokra vonatkoznak, kiket bármikor lehet pótolni, mert még a mai munkaerő hiányos helyzetben is van minimum 10 jelentkező a helyükre.
2020. febr. 16. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

""


Könyvelőiroda, itt tróger munkás 1 sincs.

2020. febr. 16. 17:06
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Ne kamuzzál már!

Te az az alapítványi iskolás munkaügyi troll vagy!

Könyvelés? :D azt se tudod mit jelent a szó

2020. febr. 16. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
75%

#5 Pókeresek között van egy mondás "ha nem tudod ki a buta játékos az asztalnál, akkor te vagy az"


Elárulom, ti vagytok ott a trógerek, akiket nem engednek el szabira. mindegy, hogy könyvelőnek vagy titulálva, vagy osztályvezetőnek, vagy operátornak, vagy atyaúristennek. Ha nem engednek el szabira, akkor a trógerek táborát erősíted és nem a kiváltságosokét.

2020. febr. 16. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer kitalálhatnál már olyan kérdést is, amiben nem rossz dolog történik veled. Mert hogy az életben csak szívsz(munkanélküli, élettelen alkoholista vagy akit anyuci tart el), arra azt mondom, hogh oké, de az, hogy még a képzeletetben is folyton te sz_psz, az már kicsit durva
2020. febr. 16. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
2020. febr. 16. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!