Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Egy mérnöki diplomás embert...

Egy mérnöki diplomás embert akadályozhat munka keresésben ha a karja végig van tetoválva?

Figyelt kérdés
Szólhatnak ezért, esetleg kizáró ok lehet? (Félreértés ne essék nem az érdekel ki mit gondol a tetoválásról!)
2020. febr. 17. 23:27
 1/6 anonim ***** válasza:
52%
Nem. Vegyél fel hosszú ujjút és szevasz. Tél van.
2020. febr. 17. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
83%
Nem lehet kizáró ok. Vegyel hosszú ujjú inget, de egyebkent ahol ennyiert nem vesznek fel oda nem is érdemes menni
2020. febr. 18. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
86%

Hacsak nem ilyen ostoba és extrém prűd ember lesz a főnök mint a kettes válaszoló, akkor nem lesz baj :)

(Azért az elég ciki hogy a 20 éves fiadat még így próbálod meg "nevelni")

2020. febr. 18. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
23%
Igen, az lehet. Persze munkakör válogatja. Ha üzemmérnöki pozícióra jelentkezel, akkor pl nem fog érdekelni senkit se. Ha partnerekkel kell menni céges vacsorára, akkor nem téged fognak választani. (persze ez is ember/főnök függő)
2020. febr. 18. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Kedves 2-es válaszolónak nem sikerült értelmezni amit írtam. Eddig senki nem ítélt el miatta, sőt. Ha te elítélsz, meg nyakast szeretnél adni hát tessék majd szólok ha érdekel.

Szóval eddig úgy értelmeztem hogy munkahely válogatja... Egészen pontosan járműmérnöki végzettségem lesz hamarosan. Sokat hallottam hogy nem szeretik munka helyen az ilyet. Ez igaz? Valaki aki hasonló jól látszó tetoválást visel okozott problémát a munka keresés?

2020. febr. 18. 08:48
 6/6 anonim ***** válasza:
Jogilag nem lehet kizáró tényező.
2020. febr. 18. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!