Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha lett másodállásom akkor...

Ha lett másodállásom akkor kirúgnak majd a főállásból noha nem is ütközik a kettő?

Figyelt kérdés

Lett egy másodállásom, igazából nem ütközik a főállással mert csak késő du és szombat megyek oda, vagyis a főállás érintetlen.

Mégis a főnök erősen másképp áll hozzám mióta megvan a másodállás, úgy beszél velem mint egy utolsó darab szarral.

Sőt olyan „háttérinfók“ is eljutottak hozzám, hogy döntsem már el (mármint én) hol akarok melózni.

Vajon a főnöknek mi baja lehet velem? A két meló nem ütközik.

Az böki a csőrét, hogy én immár két helyről kapom a pénzt innentől fogva nem vagyok teljesen az ő szolgája, sőt még az is benne van a pakliban hogy úgy alakul, az új állásban jobban megéri melózni mint itt és átmegyek oda főállásba-ezt meg itthagyom.


Ez bökheti a csőrét?

Ahelyett hogy örülne hogy van embere egyáltalán, ezért a szar bérért. Én se viccből mentem másodállás után.


2020. febr. 18. 08:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Megválaszoltad a kérdésedet.
2020. febr. 18. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Miért nem váltasz már most? Nekem is van másodállásom, mégsincs belőle probléma, nincs a két cég között versenyhelyzet, időben nem ütközik, nincs összeférhetetlenség semmilyen téren a két munka között, a másodállásom amúgy is távmunka, és nem tudnám főállásban csinálni, a főállásomban senki nem csinál ebből problémát, már előttük is megvolt ez a plusz melóm, állásinterjún is tisztázva volt, hogy nekem az van, ennek tudatában vettek fel.
2020. febr. 18. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

"Miért nem váltasz már most?"


mert egyelőre nem vesznek át teljesbe a második helyen. ha átvennének már holnap nem jönnék ide arra mérget vehetsz

2020. febr. 18. 16:21
 4/4 anonim ***** válasza:
Miért nem mondod, hogy jó lenne, ha mielőbb átvennének, mert már nem bírod tovább az alkoholista félisten főnököt?
2020. febr. 18. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!