Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miből vannak milliói egy...

Miből vannak milliói egy 20éves srácnak?

Figyelt kérdés
Szoval januárban jött egy új munkatárs az irodába. Semmi bajunk nincs vele jól végzi a munkáját kedves, pontos, precíz. Viszont új Audival járkál belvárosba 120nm lakása van cross motorozik és az a ruha ami rajta van munkába is kb 200ezer Ft. Lehet hogy irigykedem de mégis hogyan? Mi itt a legtöbben egyetemre jártunk minden nap tulorázunk hogy előrébb jussunk. Neki még diplomája sincs!! Csak egy sima külkereskedelmi szakmája meg egy érettségije. Szoval szerintetek lehet hogy gazdagok a szülei és így mindent megvesznek a 20éves fiuknak?

2020. febr. 18. 10:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
85%

Jó eséllyel igen, a szülei pénzelik.

Esetleg örökölt, vagy nyert valami szerencsejátékok (bár én is inkább az első lehetőségre tippelnék).

Amúgy ha rendes és jól végzi a munkáját felőlem aztán ferrarival is járhatna, nem érdekelne.

Ne irigykedj ;)

2020. febr. 18. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
59%
Én már azért se nézném le, mert akárhonnan is van a pénz én tuti nem dolgoznék a helyében valszeg annyiért egy hónapban amennyi érték pusztán a ruha rajta. Az meg senkit se érdekel hogy ti mit csináltatok, nem kell irigykedni, helyette inkább megkernem mutassa be milyen Audija van.22 éves csóró/f
2020. febr. 18. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
78%

Gazdagabb család, de nem biztos hogy mindent megvesznek neki, mivel már 20 éves így magától is elérhette, persze nyilván nem a nulláról hiszen mint mondtam gazdag család.


Magasról lehet csak mégmagasabbra jutni, de lentről csak feljebb lehet jutni és óriási szerencsével magasra is.

2020. febr. 18. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
66%
Szülők.
2020. febr. 18. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nekem meg a tanárom járt audival meg drág öltönybe volt,ő nem titkolta hogy a fia adta neki.
2020. febr. 18. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
86%

Talán szülők, talán bejött neki a bitcoin tiniként :D De nem mindegy? Jófej, a munkáját jól végzi, most ezen mit kell izélni? Lehet jobbna csinált valamit, lehet a szülei csináltak jobbna valamit, sőt ők igazából elég jól ha a pénz ellenére a srác elment netto 200-ért és jól dolgozik, akkor igazából ehhez gratulálni kell :D


AMúgy akár meg is kérdezheted tőle, hogy te srác, amúgy annyira jól megy neked, hogy csinálod?


De ez az összehasonlítgatás ami lejön a kérdésből azt mutatja, hogy összehasonlítgatod magad és a fejedben ott dolgozikaz irigység, szegény srác ki lesz így utálvva közületek, pedig jó dolog ha az ember gazdag helyről jöttekkel tud dumálni, jó érzés megtapasztalni azt a gondolkodást, mégjobvb elsajátítani

2020. febr. 18. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
35%
Én nem irigylem az ilyen fickókat. Szomorú élet lesz az ő osztályrésze. Tudom, hogy nem hiszitek el, de az ember életében csak annak van becsülete, amit (akit) véres verítékkel szerzett meg. Boldogság is csak abból ered, amit ő maga teremt elő. Te, kérdező, földhöz vered a seggedet örömödben, ha új mosógépet veszel az albérletedbe. Sokáig boldogsággal tölt majd el minden egyes nap, ha csak ránézel. Az ember haladni, fejlődni szeret. Ha felér a csúcsra, ott sem tud veszteg maradni, s elindul, még ha tudja is, hogy csak lefelé tud menni. De ha lefelé megy, vesztésre áll, s az boldogtalansággal tölti el. Neked van HOVA fejlődni, de neki?
2020. febr. 19. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
63%

@Miquel


Ja persze, főleg mikor minden nagyobb összeg kiadásánál szívod a fogad, hogy úr isten mennyi minden mást vehettem volna még abból a pénzből amire szűkségem lenne... Ez egy nagy kamu amit írsz.

2020. febr. 19. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
62%
LOL Nyilván 20 évesen csak mert van pénzed már rögtön nincs is hova fejlődnöd :D Az emberi lét teljes és tökéletes csúcsa a "van pénzem"-ben ki is merül, már nincs mit tanulni, fejlődni, semmilyen emberi kapcsolatra nincs szükség, nem találhatsz motivációt mint apa, vagy férj, ha van pénzed onnan már csak lefele van, zseniális f**s**g :DDDDDD
2020. febr. 20. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
30%

Ti már csak tudjátok a fene nagy élettapasztalatotokkal...

+60F

2020. febr. 20. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!