Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mindent elmond mit gondolt a...

Mindent elmond mit gondolt a főnököm rólam, ha tizenév után felmondáskor meg se kérdezi miért megyek el, hova megyek stb?

Figyelt kérdés

Amikor ismerősöm felmondott, volt egy félórás exit interjú ahol az volt a téma miért megy el, mi nem tetszett neki, mi volt a gond-ez a cégnek is fontos lenne, mert ami gond az egyik embernek gond lehet másnak is, és a mai egy távozóból holnapra lesz 10.

Másik ismerősöm amikor felmondott, béremeléssel marasztalták volna, csak ne menjen. Ezzel együtt ment, de ez más kérdés.

És egyik ismerősöm se volt pár évnél régebben a helyén.

Én meg tizenpárév után mentem el és a kutya se kérdezett semmit. Nem kérdeztek nem marasztaltak, béremelés csak ne menjek ez fel se merült. Tudomásul vették, kijelölték a 30 napot amíg még be kell járnom és ennyi. Senkit se érdekel miért megyek el, hova megyek mennyiért stb.

Ez mindent elmond a cég és az én viszonyomról?


2020. febr. 18. 19:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Elég sokat elmond.
2020. febr. 18. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

És az sem furcsa hogy a cégnek akárki akármit mond, saját érdeke lenne tudni (saját érdeke is) hogy miért megy el egy 10+ éve ott levő ember? Mert mi van ha olyan ok miatt megy el ami az egész helyet érinti /érintheti?

csak egy példa.

Mi van ha nyílt egy másik hasonló zsánerű cég és az szipkázza el az embereket innen egyiket a másik után és én elmentem oké , 1 ember, na de mi van ha még 10 másik is követ majd engem?(nincs így de lehetne!)

És ez már kell hogy érdekelje a céget is

2020. febr. 18. 20:02
 3/13 anonim ***** válasza:

"Mindenki pótolható!"

Ja, nem!

De majd rájönnek!

2020. febr. 18. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Mindenki pótolható, ez egy pillanatig se lehet kérdés. Egyes egyedül a főnök nem pótolható mert övé a cég. Ő soha de soha nem fog felállni a székéből csak ha kinyiffant vagy csődbe ment a bazár.
2020. febr. 18. 20:14
 5/13 anonim ***** válasza:
Ez elsősorban úgy gondolom a vezetőkről mond el sok mindent. Nem ismerem a szituációt és nem vagyok vezető pozícióban sem, de most úgy látom ha abban lennék kíváncsi lennék minden olyan alkalmazottam véleményére aki elhagyja a cégem.
2020. febr. 18. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

#4 A jó munkaerő nehezen pótolható.

Ezért hülyeség a "mindenki pótolható" szöveg.

Sztem ez a cég meg te nem voltatok egymáshoz illők, annyira nem kellettél ide.

Ha kellettél volna, akkor kérdeznek.

2020. febr. 18. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Na hát ez nem kíváncsi. Gőgös arrogáns azt gondolja menjél csak majd lesz a helyedre 20 másik.

És igaza is van /nincs igaza mégis igaza van. Mert 20 másik nem lesz de nem is kell, elég ha 1-2 ember jelentkezik és még válogatni is van kiből. Annyi meg fog jelentkezni.

Szóval az én (vagy bárki) távozása itt nem rázza meg a helyet. Jut is marad is.

2020. febr. 18. 20:27
 8/13 A kérdező kommentje:

"Sztem ez a cég meg te nem voltatok egymáshoz illők,"


Azért jó hogy 13 év után ez is kiderült. Miért nem rúgtak ki akkor 10 éve?

2020. febr. 18. 20:27
 9/13 anonim ***** válasza:

#7 Na, azért nem úgy van az, hogy bárki jó!

Örülj sztem, hogy eljöhettél!

2020. febr. 18. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Felmondtál végre, munkaügyis?
2020. febr. 18. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!