Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ti hogyan találtátok meg a...

Ti hogyan találtátok meg a hivatásotokat?

Figyelt kérdés
Azt a munkát amit szeretve csináltok és élvezitek is. (storyk, tanácsok minden jöhet)

2020. febr. 18. 22:51
 1/9 anonim ***** válasza:
85%
Soksok mindennel foglalkoztam, szinhaz, gondozas, szocmunka, szervezes, es kozben ezek egy reszerol irtam cikkeket, kesobb blogot is. Emmellett iszonyat sok minden erdekelt mindig egyszerre, de ugye a nap 24 orajaba nem fer bele hogy megtanuljak programozni, horgoljak, szepirodalmat olvassak, biokemiat es asztrofizikat tanuljak... valasztani nem tudtam, tenyleg sok minden erdekel egymassal parhutamosan. Aztan egyszer belegondoltam, hogy hat nekem ujsagironak kene lennem. Egy evembe telt mire (tok veletlenul amugy) sikerult. Igy most kielhetem a kivancsisagomat, es meg irhatok is.
2020. febr. 18. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
89%

Nagyon kerestek valahová embert, ahová jelentkeztem, aztán kiderült, hogy amiatt volt ez így, mert az egyik régi "játékos" aki túl jó volt hogy elküldjék, kénye kedve szerint alakította a beosztást a versenyeihez, mérten.

Sokáig kisegítettem őt ebben és akár márol holnapra is beáldoztam a terveimet, szabadidőmet stb-t. Aztán amikor már elég ideje voltam a cégnél, elkezdtem erről leszokni, akkor meg kitúrt a kedves "fair player" kolléga, viszont a főnök segítségével "fölfelé buktam", mert szerzett egy olyan lehetőséget nekem ami szó szerint nyaralás!


(munka közben discovery science channel, internet, vagy akár aludhatsz is vagy megfőzheted az ebédet is)


Az egykori kollégámról meg annyit hallottam, hogy már a fizetését is keveselte (1200 as nettó órabér) ezért lelépett a cégtől.


Hát van akinek semmi se jó.. Erre ennyit tudok mondani!

2020. febr. 18. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
54%

Hát nem tudom egy 1200-as órabér, az gyakorlatilag adiákmunkás :D lehagytál egy nullát? :D


Már gyerekként érdekelt a fotózás, érettségi után váltottam mozgóképre, gimi után voltam gyakornok tv-nél jó volt jó volt, de nem jött be, a főszerkesztő nem kellemes dolog, aztán a magam ura lettem. Szép lassan apró lépésenként találtam meg a dolgot...

2020. febr. 19. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Édesanyám javasolta.
2020. febr. 19. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
érdekel
2020. febr. 19. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
53%

Nàlam kollektiva függö.

Ahol békén hagynak ott barmiben sikeres tudok lenni mindenhez tudom magam képezni a munkàltatok mindig elégedettek velem.

Egyedül a kollektiva miatt kellett mindig repkednem csak egyik helyröl a masikra.


Igy én ugy talàltam meg a hivatàsom hogy olyan helyeket kerestem ahol egyedül vagy csak pàr fövel kell dolgozni.

Jobban passzolnak ezert a vezetöi poziciok is nekem. Igy most arra gyurok.

2020. febr. 19. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Heti 40+ óra rengeteg, az emberek az életüket a munkahelyükön töltik. Pláne, ha a készülődést, utazást is beleszámítod.


Nem lehet szeretve csinálni valamit heti 40 órában, ráadásul más elvárásai szerint.


Van pár munka, rendőr, tűzoltó, mentőápoló, pedagógus stb amit csak elhivatottan lehet csinálni.

Esetleg pár kreatív munka, pl fotós, újságíró nem lehet rossz, de az se hobbi már, ha csinálni kell ha jól esik, ha nem és úgy kell csinálni, ahogyan azt más elvárja.



Szerintem inkább élj, az sokkal fontosabb.

Rövid az élet és kevés a szabadidő, ki kell használni

2020. febr. 19. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Sajtoskifli001 válasza:
Yeet
2020. febr. 20. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszi srácok :)
2020. febr. 20. 11:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!